У хетчбеків Lada Xray виявлений дефект передньої підвіски

У хэтчбеков Lada Xray выявлен дефект передней подвески

Для «ікс-рея» це лише другий відгук за всю історію моделі. Перший стався восени 2017 року із-за того, що перетиралась проводка.

Поворотний кулак потрібен в передній підвісці для того, щоб автомобіль, власне, повертав. Деталь піддається колосальним навантаженням, тому її виготовляють з високоміцного чавуну. Але на Автовазі щось пішло не так, і для відливання кулака був використаний звичайний сірий чавун. В сплаві утворилися газові раковини (дефекти у вигляді порожнин), так що рульової кулак на 7220 хетчбеках Lada Xray треба перевіряти і, можливо, змінювати. Йдеться про машини, проданих з листопада 2017 року по сьогоднішній день. Список VIN-кодів тут. А тепер про інше. Про майбутнє.

У хэтчбеков Lada Xray выявлен дефект передней подвески

Хоча кращий проект не визначався, для ілюстрації до новини про акції АвтоВАЗ вибрав концепт Lada X-Moove Іллі Разумова (в середині). Роботи можна детально розглянути у «великому плані».

«Майбутній флагман Лади» — так було сформульовано завдання, яке отримали від АвтоВАЗа в лютому студенти Московського політехнічного університету. Спочатку хлопців проконсультували дизайнери Стів Маттін і Жюльєн Друар, розповіли про особливості «ікс-філософії» і ДНК бренду. Потім учні півроку готували свої концепти, щотижня зустрічаючись з наставниками. У підсумку Маттін і Друар вивчили ескізи, відзначили цікаві рішення і… все. Подібна акція вже проводилася, але тоді був конкурс, а тепер переможців і переможених немає. Це просто частина стратегії по залученню талановитої молоді.