Трьохдверний Range Rover Evoque відправлений у відставку

Трёхдверный Range Rover Evoque отправлен в отставку

У Європі продажі Эвока падають. Це чітко видно в період з січня по квітень. Скажімо, у березні 2017 року господарів знайшли 10 794 машини, а в тому ж місяці 2018-го — 6950.

У Великобританії трьохдверний Range Rover Evoque вже знятий з продажу. Представник компанії Land Rover пояснив виданню Autocar, що починаючи з 2019 модельного року вирішено зосередитися на пятидверке і кабріолеті. На них припадає приблизно 95% попиту. У нашій країні версія «купе» поки що пропонується, хоча в російському представництві JLR Драйву підтвердили: популярністю вона не користується.

Трёхдверный Range Rover Evoque отправлен в отставку

Модифікація Evoque Convertible оснащується тільки потужними моторами, йде в дорогих комплектаціях і відбиває клієнтів у звичайної тридверки. Кабріолет точно з’явиться в наступної генерації.

За даними інсайдерів, у Эвока другого покоління, який очікується в 2019-2020 році, трьохдверного варіанту майже напевно не буде. Подібні відмови від «непрактично» версій вже стали глобальною тенденцією. Хетчбек Volkswagen Scirocco так і зовсім канув в Лету. Втім, у кожного правила є виняток. У нашому випадку це Range Rover SV Coupe.