Супервнедорожник Jeep Grand Cherokee Trackhawk прибув у Росію

Супервнедорожник Jeep Grand Cherokee Trackhawk прибыл в Россию

За замовчуванням Grand Cherokee Trackhawk оснащується біксеноновими фарами, системою зміни режимів руху Selec-Trac з оригінальними параметрами, функцією лонч-контролю і кованими колесами з шинами розмірністю 295/45 R20.

Російський ринок не страждає дефіцитом швидких позашляховиків і кросоверів. До нас, наприклад, постачають самий швидкісний з них ― 650-сильний Lamborghini Urus. Він вистрілює до сотні за 3,6 с, а максимальна швидкість досягає 305 км/год, Також у нас є 608-сильний Bentley Bentayga. Йому сотня підкоряється за 4,1 с при максималці 301 км/год. Можна трохи заощадити і за 9,8 млн купити Porsche Cayenne Turbo з 550-сильним мотором, 3,9 с в розгоні до 100 км/год і стелею в 286 км/год. Але тепер тріо найшвидших позашляховиків доведеться підкоригувати ― на наш ринок вийшов Jeep Grand Cherokee Trackhawk. Дуже спритний, але відносно доступний.

Супервнедорожник Jeep Grand Cherokee Trackhawk прибыл в Россию

Відмінності від інших версій ― в кермі з логотипом модифікації, вставки з алюмінію і вуглеволокна, спортивних передніх кріслах з вентиляцією і оббивкою шкірою наппа. Опції ― скляний панорамний люк і 825-ватна аудіосистема Harman/Kardon з 19 динаміками і двома сабвуферами.

В класі SUV немає автомобіля могутніше. Trackhawk оснащений компресорним двигуном V8 HEMI 6.2, видає жахливі 717 л. с. і 875 Н•м. Першу сотню п’ятидверка набирає за 3,7 с, а якщо не відпускати педаль газу, автомобіль поїде зі швидкістю 289 км/ч. Модернізація мотора зажадала посилення восьмиступенчатого «автомата» і повнопривідної трансмісії Quadra-Trac, яка втратила понижуючого ряду. Ззаду американці встановили электронноуправляемую блокування диференціала, а за зупинку відповідають моноблочні гальма Brembo ― шестипоршневі на передній осі і чотирьохпоршневі на задній. Також у списку базового оснащення значаться адаптивні амортизатори Bilstein і зменшений на 25 мм (у порівнянні з версією SRT8) кліренс.

Супервнедорожник Jeep Grand Cherokee Trackhawk прибыл в Россию

У нормальних умовах руху електроніка трансмісії відправляє назад 60% тяги, а в режимі Sport туди подається 65%. Якщо ж вибрати настройку Track, то розподіл моменту складе 30:70 на користь задньої осі. Діаметр гальмівних дисків спереду і ззаду ― 400 і 350 мм.

І якщо той же Grand Cherokee SRT8 за 5,5 млн рублів можна знайти у вільному продажу, і не тільки в Москві, то Trackhawk буде поставлятися виключно на замовлення з терміном очікування півроку. Невелика плата за таку вигідну пропозицію. Адже 717-сильний Grand Cherokee оцінюється у 8,2 млн рублів. Так, BMW X5 M варто 7,3 млн, але у нього 575 л. с., а спурт до сотні займає 4,2 с. Решта ж «заряджені» кросовери і позашляховики дорожче. Наприклад, за 585-сильний Mercedes-AMG GLE 63 S (від нуля до 100 км/год за 4,2 с) просять дев’ять мільйонів рублів. А вже Lamborghini Urus і Bentley Bentayga W12 спустошать банківський рахунок на 15,2 млн 12-16 млн рублів відповідно.