Спорткари Mercedes-AMG GT відкликані в Росії з-за ременя

Спорткары Mercedes-AMG GT отозваны в России из-за ремня

В нашій країні ця модель запрошується на ремонт вперше. Судячи з інформації з інших ринків, сервісна акція стосується модифікацій GT, GT-R, GT C і GT S.

Ремінь безпеки може застрявати в направляючої петлі. При різкому гальмуванні «прив’язь», ймовірно, не втримає водія або пасажира. Крім того, якщо вершник активно рухається в кріслі, натяг ременя стає занадто слабким, що підвищує ризик травми при аварії. З цієї причини відгукуються 70 екземплярів моделі Mercedes-AMG GT, проданих в 2017-2018 роках.

Спорткары Mercedes-AMG GT отозваны в России из-за ремня

Тут нещаслива петля добре видно. До речі, в Австралії нещодавно був ще один GT-відгук: датчик плутав пасажира з дитячим кріслом і деактивував подушку.

У Північній Америці відклична кампанія стартувала ще в січні і охопила приблизно 1200 автомобілів. Скромніше числа в Австралії (59 машин) і Бразилії (15). Сервісмени повинні встановити додатковий механізм для ковзання ременя по направляючої і видалити дистанційну шайбу. Роботи безкоштовні для власників. Перелік VIN-номерів, як водиться, опублікований Росстандартом.