Сімейство Opel Insignia вивів у світ нові медіацентри

Семейство Opel Insignia вывело в свет новые медиацентры

Першими отримали систему хетчбек Grand Sport, універсали Sports Tourer і Country Tourer, а також оспортивленные версії GSi. Інші моделі приєднаються до «клубу» в кінці цього року і в 2019-м.

Нові інформаційно-розважальні системи Опеля носять невигадливі назви Multimedia і Multimedia Navi Pro. Їх презентація довірена флагманської лінійки Insignia. Справа не тільки в природному вдосконалення медіацентрів. До кінця 2020 року Opel повинен розлучитися з комплексом OnStar від General Motors і перейти на обладнання материнської групи PSA. Як не дивно, діагональ сенсорного дисплея у Multimedia не може перевищувати вісім дюймів, а взагалі кажучи, системи цікаві.

Семейство Opel Insignia вывело в свет новые медиацентры

Одночасно можна підключити до центру два смартфона, використовуючи інтерфейси Apple CarPlay і Android Auto, або по-старому, через Bluetooth і USB. Рюссельсхайм стверджує, що все вийшло сучасно, стильно і інтуїтивно зрозуміло.

Більш наворочена і дорога Multimedia Navi Pro комплектується проекційним дисплеєм і можливістю голосового управління. Вона зберігає в пам’яті до п’яти профілів користувачів: від їх улюблених плейлистів і маршрутів до бажаних параметрів клімат-контролю (пізніше з’явиться персоналізований пошук). Є навігація по 3D-карт з об’їздом пробок, показ цін на паливо в реальному часі та інформація про парковці в пункті призначення. Як опція буде запропоновано цифрове радіо DAB+.