Серія Subaru Forester «60th Anniversary» приверне оснащенням

Серия Subaru Forester «60th Anniversary» привлечёт оснащением

«Дана комплектація стане останньою з можливих для замовлення машини з механічною коробкою передач» — уточнює виробник.

Модель Subaru Forester минулого покоління ще трохи поживе у нас. Кросовер нової генерації ми чекаємо в Росії до кінця року. А поки представництво марки підігріває інтерес до нинішнього Лісникові особливими версіями. Черговий привід цілком гідний — 60 років автомобілів Subaru. І ось для шанувальників бренду приготований лімітований 150 примірників Forester «60th Anniversary» (від 1 969 900 рублів), призначений для Росії і Білорусії.

Серия Subaru Forester «60th Anniversary» привлечёт оснащением

На машині з’явився значок з зображенням першої моделі марки: Subaru 360. Цікаво оцінити прогрес: перший Subaru оснащувався двотактним двоциліндровим мотором об’ємом 356 «кубиків». У ранніх версіях — з повітряним охолодженням, пізніше — з водяним. Залежно від модифікації він розвивав від 16 до 36 сил. Коробка передач — триступенева «механіка».

Зовні видання «60th Anniversary» схоже на нещодавно випускалася серію S Limited — тут теж встановлені спортивний бампер і 18-дюймові легкосплавні диски. Машина — у вельми гідною комплектації, хоча і не топової, але при цьому оснащується початковим дволітровим мотором на 150 сил (198 Н•м) і шестиступінчастою «механікою». Повний привід, звичайно, передбачається за замовчуванням, як для всіх Форестеров.

Серия Subaru Forester «60th Anniversary» привлечёт оснащением

Комбінована обробка крісел (тканина з шкіряними вставками) на Форестері з’явилася вперше і буде доступна тільки у виконанні «60th Anniversary». До неї додані ювілейні текстильні килимки з вишивкою і алюмінієві накладки на педалі. У салоні також є табличка з порядковим номером машини в серії.

В оснащення ювілейної машини входять протитуманки, світлодіодні фари, підігрів задніх сидінь, двозонний клімат-контроль, система зміни режимів SI-Drive, камера заднього виду, датчики світла і дощу, тонування задніх стекол, зміна нахилу спинок задніх сидінь, електричні регулювання крісла водія, динамічна підсвічування поворотів. По ціні виходить щось середнє між нинішніми комплектаціями Comfort c «механікою» (1 859 900 рублів) і Comfort+ c варіатором (2 079 900), але по обладнанню де в чому перевершує останню.