Седан Volvo S60 T8 Polestar Engineered розійшовся по підписці

Седан Volvo S60 T8 Polestar Engineered разошёлся по подписке

Volvo S60 T8 Polestar Engineered масою 2020 кг споконвічно оснащується світлодіодними фарами, повним приводом, кованими 20-дюймовими колесами і розтяжками-підсилювачами кузова. У 2019 році версії Polestar Engineered з’являться у моделей Volvo V60 і XC60.

Компанія Volvo Cars має намір серйозно взятися за північноамериканський ринок. В середині червня 2018 року шведи запустили складальне підприємство в Чарлстоне, на якому будуть виробляти седан Volvo S60 і кросовери XC60 і XC90. До речі, S60 нового покоління в Штатах вже продається. Мотори потужністю 254-406 л. с., ціни ― від $35 800 до $55 400. А ще для американців виділили 20 ексклюзивних седанів Volvo S60 T8 Polestar Engineered. Незвичність ситуації в тому, що придбати автомобіль можна було тільки через фірмовий додаток Care by Volvo. Дивно і те, що два десятки четырехдверок розійшлися за 39 хвилин.

Седан Volvo S60 T8 Polestar Engineered разошёлся по подписке

У салоні версія Polestar Engineered відрізняється тільки золотистими ременями безпеки (під колір гальмівних супортів) і кришталевим важелем коробки передач. Рельєфні спортивні крісла з комбінованою оббивкою і металева обробка передньої панелі входять в пакет R-Design.

Шведи запропонували клієнтам нестандартну схему. По суті покупці оформили підписку на автомобіль. За договором за технічне обслуговування та страхування щомісяця потрібно буде платити $1100 (без урахування податків) протягом двох років. Але є опція ― через рік після оформлення угоди можна поміняти свій нинішній Volvo на новий. А що стосується Volvo S60 T8 Polestar Engineered, то володіння автомобілем по підписці виходить вигідним. Адже топ-версія оснащена гібридною установкою сумарною віддачею 415 сил і 670 Н•м, регульованою підвіскою Öhlins і гальмівною системою Brembo з шестипоршневими супортами на передній осі.