Седан Volvo S60 Polestar Engineered відкриє нову главу історії

Седан Volvo S60 Polestar Engineered откроет новую главу истории

Гальмівні супорти нової моделі пофарбовані в золотистий відтінок, який стане фірмовим ознакою компонентів Polestar Engineered.

Придворне ательє Polestar, як відомо, з недавніх пір було виділено в окремий бренд, який створює самостійні моделі, нехай і родинні Volvo. Це не означає, що фахівці Поулстара закинули роботу безпосередньо над самими Volvo. Сьогодні, 13 червня, шведи оголосили про новий продукт — Polestar Engineered. Це високопродуктивний пакет до топової гібридній системі T8, розроблений спеціально для шістдесятої серії. Вперше він з’явиться на новому седані S60. Його прем’єра відбудеться через тиждень, 20 червня.

Седан Volvo S60 Polestar Engineered откроет новую главу истории

Гібридна «заряджена» версія седана отримала підвіску, побудовану за образом і подобою підвіски спортивного купе Polestar 1: з більш жорсткими пружинами і регульованими амортизаторами Ohlins, а також розпіркою між передніми стійками.

Фірма Volvo нещодавно відмовилася від участі в автошоу, воліючи інші формати зв’язку з публікою. Тому дебют нового покоління седана S60 пройде на заводі в Чарлстоне, штат Південна Кароліна. Це подія одночасно стане і прем’єрою для самого заводу — першого підприємства марки в США. Відповідно, S60 виявиться першим легковим Volvo американського виробництва. І випускати цей седан будуть тільки на згаданій майданчику.

Седан Volvo S60 Polestar Engineered откроет новую главу истории

Інші особливості S60 Polestar Engineered: моноблоки Brembo, гальмівні колодки більш стійкі до перегріву, ніж звичайні, спортивні крісла, золотисті ремені безпеки та вихлопні патрубки в чорному хромі.

Як і у спорідненого універсала Volvo V60, у S60 в гамі буде присутній гібридний варіант T8 Twin Engine. В американській специфікації його віддача складе 400 л. с. і 640 Н•м. А ось в принципово новій версії Polestar Engineered потужність і крутний момент цієї силової установки будуть збільшені до 415 сил і 670 ньютон-метрів.

Седан Volvo S60 Polestar Engineered откроет новую главу истории

«Сьогодні починається нова ера електрифікованих моделей Volvo, посилених майстерністю Polestar» — заявив Хокан Самуельссон, президент і генеральний директор Volvo Cars.

«Новий S60 T8 Polestar Engineered є електрифікованим автомобілем, який робить те, що ви хочете, — заявив Хенрік Грін, старший віце-президент з досліджень і розробок Volvo Cars. — Всі компоненти були налаштовані для спільної роботи, формуючи чуйний і захоплюючий автомобіль для водія». Шведи також анонсували вихід в 2019 році моделей V60 і XC60 в такій же обробці Polestar Engineered. Додамо ще, що седан S60 стане першим Volvo, в лінійці моторів якого будуть відсутні дизелі.