Седан Subaru WRX STi Series.Gray отримав доопрацьовану підвіску

Седан Subaru WRX STi Series.Gray обрёл доработанную подвеску

Обмежена серія WRX STi пофарбована в колір Cool Gray Khaki, а беджики — в Crystal Black Silica, яким вторять чорні колісні диски. Таке ж «сіре» виконання у седана WRX оформлено ідентично, тільки колеса менше (18 дюймів проти 19).

Пару тижнів тому компанія Subaru розповіла про невеликому апдейте моделей WRX і WRX STi. Тоді ж для Північної Америки було анонсовано лімітоване видання, що складається з 750 примірників WRX Series.Gray і 250 зразків WRX STi Series.Gray. Але той анонс обійшовся без знімків. Тепер, поряд з зображеннями, виробник розкрив нові подробиці.

Седан Subaru WRX STi Series.Gray обрёл доработанную подвеску

Двом седанам із серії Series.Gray покладені крісла Recaro з чотирма електричними регулюваннями, безключовий доступ і кнопка запуску двигуна. Кермо у WRX оброблений шкірою, а у WRX STi — замшею.

Мотори у WRX Series.Gray (2.0, 272 л. с., 350 Н•м) і WRX STi Series.Gray (2.5, 314 к. с., 393 Н•м) ті ж, що й у їхніх побратимів з нелимитированной серії. «Сіра» — це багатший оснащення і особливе оформлення. Скажімо, WRX Series.Gray хизується пакетом Performance, що включає в себе поліпшені гальмівні колодки Jurid і видалення люка заради зниження ваги.

Седан Subaru WRX STi Series.Gray обрёл доработанную подвеску

Седан WRX STi Series.Gray здалеку мало відрізнятиметься від «просто WRX STi», тільки тут сріблясті супорти Brembo з чорними логотипами STi. А WRX Series.Gray (праворуч) може похвалитися поворачиваемыми світлодіодними фарами, як на STi, і діодними протівотуманкамі.

Варіант WRX STi Series.Gray, крім усього іншого, отримав спеціально налаштовані спортивні амортизатори Bilstein для своїх перевернутих передніх стійок і задній многоричажки. Автомобіль WRX Series.Gray оцінений в $32 595, що на 3300 дорожче, ніж комплектація WRX Premium, яка і лягла в основу даної варіації. За більш потужний WRX STi Series.Gray дилери в США просять $39 695 — на 3600 більше, ніж коштує базовий WRX STi. До перших замовникам машини надійдуть восени.