Седан і універсал Hyundai i40 злегка оновилися в Кореї

Седан и универсал Hyundai i40 слегка обновились в Корее

«Ай-сорокові» випускаються сьомий рік, переживши за весь час лише одну модернізацію. Продажі в Європі впали до мінімуму: в 2017-му реалізована 15 251 машина, хоча в 2016-му розійшлося 20 253 штуки. Як би модель не досягла кінця життєвого циклу.

Глибокий рестайлінг перед зміною поколінь не має сенсу, тому оновлення сімейства Hyundai i40 можна вважати підтяжкою особи. В радіаторних гратах тепер крупноячеистая сітка, майже як у седана Genesis G70. З заднього бампера універсалу виглянули масивні вихлопні патрубки. Розширено спектр систем безпеки. У салоні покращилися медіацентр і оздоблювальні матеріали. За великим рахунком це все.

Седан и универсал Hyundai i40 слегка обновились в Корее

Змін настільки мало, що доводиться робити акцент на нових 18-дюймових колісних дисках. Мультимедійна система почала підтримувати інтерфейс Apple CarPlay, який власники досі встановлювали кустарним способом.

У себе на батьківщині Hyundai i40 оснащується безальтернативним силовим агрегатом: атмосферній «четвіркою» 2.0 (166 к. с.) і шестиступінчастим «автоматом». З ними все як і раніше. Седан в Кореї коштує від 25 490 000 вон (1,5 млн рублів), універсал — 28 580 000 (1,7 млн). Можливо, європейський варіант еволюціонує інакше (наприклад, з’явиться гібрид), ну а російського просто не буде, оскільки модель нас покинула заради Сонати.

Було — стало

Седан и универсал Hyundai i40 слегка обновились в Корее