Седан Dodge Charger SRT Hellcat запозичив поліпшення у Демона

Седан Dodge Charger SRT Hellcat позаимствовал улучшения у Демона

Всі зовнішні зміни укладені в носовій частині: сітка решітки радіатора змінила малюнок, а по її краях з’явилося два холодних повітрозабірника. Нова опція — капот кольору Satin Black.

Модель Dodge Charger SRT Hellcat пережила планове оновлення. На відміну від Челенджера-2019 (ми розповімо про нього окремо) з аналогічним мотором Hemi V8 6.2 Hellcat, який додав в потужності і тяги, на Чарджере 2019 модельного року віддача не змінилася — 717 л. с. і 881 Н•м. У парі з двигуном раніше трудиться восьмиступінчастий «автомат». Зате седан отримав деякі технічні обновки, випробувані на шаленому купе Challenger SRT Demon.

Седан Dodge Charger SRT Hellcat позаимствовал улучшения у Демона

Оптика, бампер, вихлопні патрубки… Тут все колишнє. Є можливість вибору колісних дисків (20 дюймів): легкосплавні SRT, як на фото, або ковані Brass Monkey.

Наприклад, це система After-Run Chiller, яка продовжує охолоджувати двигун і нагнітач після зупинки ДВС. Стартувати з місця інтенсивніше допомагає функція Torque Reserve. Ця система перекриває байпасний клапан, підвищуючи тиск в компресорі, а також балансує подачею палива і моментом запалювання так, щоб у водія в запасі був великий крутний момент з самого початку руху. Так що машину можна назвати більш прудкої, незважаючи на колишню потужність. І в жодному разі ні одна серійна чотирьохдверна модель не пропонує «з заводу» потужність вище семи сотень «конячок», такі версії зазвичай — доля тюнінг-ательє.

Седан Dodge Charger SRT Hellcat позаимствовал улучшения у Демона

Спереду і ззаду поруч з буквами SRT, а також на передніх крилах видно оскаленная котяча голова — емблема Hellcat. У 2014-му, коли ця модель з’явилася, літери були «самотніми», а «кішка» спливала лише на заставці в приборку. На кузов її додали пізніше.

Також седаном Dodge Charger SRT Hellcat з’явилася система Line Lock, яка блокує гальма на передніх колесах, залишаючи вільними задні. Це робить легким прогрів і очищення шин перед стартом (бернаут). А після того як машина зривається з місця, активується нова система Launch Assist, по суті — просунута протибуксовна. Вона стежить за поворотом ведучих коліс за миллисекунде і коригує подачу палива так, щоб забезпечити максимальне зчеплення з дорогою. Всі перераховані пристрої є стандартними на Чарджере Hellcat 2019 року. Ще американці подарували Хэллкету новий опціональний пакет перетяжки салону в алькантару.

Седан Dodge Charger SRT Hellcat позаимствовал улучшения у Демона

На кришці багажника Чарджера R/T Scat Pack «бджілка» замінила літери R/T, красовавшиеся там за замовчуванням.

У інших «підігрітих» версій Чарджера (GT, SXT AWD, R/T) — свої дрібні обновки. Наприклад, змінені капот, пороги, спойлери, нові пакети обладнання, доступні кольори сидінь і передньої панелі, варіанти оббивки, колісні диски, плюс зміни в підвісці і рульовому. А на седані R/T Scat Pack (V8 6.4, 492 л. с., 644 Н•м) з’явилася решітка радіатора з бічними повітрозабірниками, така ж, як на Хэллкете, і системи Launch Assist і Line Lock вже «в базі». Поповнення в опціях для цієї версії: адаптивні амортизатори Bilstein з трьома параметрами, подвійні смуги кольору Carbon і капот Satin Black. Цікаво, що саме варіант R/T Scat Pack, а не Hellcat компанія називає «найбільше масл-кара на кожен вкладений долар». Адже перший згаданий седан коштує $39 995, а другий — $67 995. Всі оновлені Чарджеры надійдуть до американським дилерам в третьому кварталі, але замовлення можна буде робити вже завтра.

Було — стало

Седан Dodge Charger SRT Hellcat позаимствовал улучшения у Демона