Седан BMW Gran Coupe восьмої серії здався на малюнку

Седан BMW Gran Coupe восьмой серии показался на рисунке

Зміни в простий конвеєрної версії порівняно з шоу-каром приблизно ті ж, що ми спостерігали при переході від концепту купе-«вісімки» до серійної дводверці: бампер простіше, фари не настільки загострені.

Поява в сімействі BMW восьмої серії седана з купеобразным силуетом легко прогнозувалося за концептом M8 Gran Coupe. А тепер завдяки патентному зображення, выловленному серед заявок в Бразильському інституті промислової власності, можна оцінити, як повинна виглядати така чотирьохдверна модель на конвеєрі. Правда, судячи по бамперу, зображена на них не «емка», а проста модифікація.

Седан BMW Gran Coupe восьмой серии показался на рисунке

Довжина концепту M8 Gran Coupe перевищувала п’ять метрів. Приблизно таким же за розмірами буде серійний варіант, що говорить про пряму заміну колишнього Gran Coupe шостої серії.

Седан BMW Gran Coupe восьмой серии показался на рисунке

Ще один малюнок демонструє майбутній кабріолет-«вісімку». Судячи з давнім тестів прототипів, на конвеєр відкрита восьма серія потрапить раніше чотирьохдверного побратима.

Нагадаємо, що восьма серія BMW поки представлена тільки у вигляді купе, якому інженери на перший час зіграв два мотори: турбодизель 3.0 (320 л. с., 680 Н•м) і бензиновий наддувний агрегат V8 4.4 (530 к. с. і 750 Н•м). Пізніше вийде «гарячий» варіант M8. Його модернізований агрегат 4.4 буде розвивати близько 625 к.с. і 750 Н•м. Адже такі налаштування цього двигуна у спорідненого седана M5 Competition. Точно така ж моторна гамма повинна бути подарована і седану BMW 8-Series Gran Coupe, включаючи версію-«емку».