Самого маленького кросовера Hyundai дадуть ім’я Leonis

Самому маленькому кроссоверу Hyundai дадут имя Leonis

Кажуть, на роль донора для Леониса пробувався малюк Kia Picanto, але був непереконливий навіть у виконанні X-Line. Тому вибір припав на Hyundai i20: піднятою вседорожной версії Active (на фото) вже майже кросовер.

У квітні компанія Hyundai зареєструвала в американському патентному відомстві UPSTO назва моделі Leonis, а тепер корейські ЗМІ повідомили, кому воно дістанеться. Власник товарного знака до 2020 року побудує новий завод в місті Кванджу, інвестувавши у проект майже півмільярда доларів. І першим продуктом на майданчику стане паркетник розміром менше, ніж Kona. Це і є Leonis. Основою для нього слугуватиме хетчбек Hyundai i20.

Самому маленькому кроссоверу Hyundai дадут имя Leonis

У Кванджу вже працює завод компанії KIA (на знімку), який вважається одним з кращих за якістю продукції у світі. Проти нового підприємства Hyundai потужністю мільйон машин в рік зараз виступають профспілки, побоюючись зниження зарплат. Попереду важкі переговори.

Самому маленькому кроссоверу Hyundai дадут имя Leonis

Сміливою фантазією на тему нового субкомпакту в 2016 році був концепт Hyundai Carlino (HND-14), показаний в Нью-Делі без силового агрегату і інтер’єру.

На таких ринках, що розвиваються, як Індія, де позиції корейців міцні, вирішальним фактором є довжина машини менше чотирьох метрів. «Ай-двадцятий» від носа до хвоста налічує 4035 мм, але це поправимо. По техніці немає сумнівів, що Leonis отримає трициліндровий бензиновий турбомотор 1.0 T-GDI (100 або 120 л. с., 172 Н•м), агрегатується з шестиступінчастою «механікою» і семидиапазонным «роботом». Цей двигун ставиться на Hyundai i20, Picanto, Кону, новий Ceed, Элантру і так далі. Нагадаємо, що антиподом Леониса, то є найбільшим кросовером Хенде, повинен стати Palisade.