Російські продажі седана Lexus ES стартують восени

Российские продажи седана Lexus ES стартуют осенью

Седан Lexus ES, який замінить GS, може бути тільки передньопривідним, хоча в Росії моделі бізнес-класу досить часто замовляють з повним приводом. Ціни на новинку невідомі, але нинішній ES коштує від 2 235 000 до 3 436 000 рублів.

У компанії Lexus вже визначилися з датами запуску в продаж нового седана ES. На найбільшому ринку в США замовлення на автомобіль почнуть приймати у вересні 2018 року. Американцям запропонують 302-сильний ES 350 і 218-сильний гібридний ES 300h. У Західній і Центральній Європі, в залежності від країни, початок його реалізації заплановано на грудень цього або січень наступного року. Але для європейців японці підготували небагату гаму ― купити можна буде виключно бензоэлектрическую модифікацію. Сама ж насичена лінійка версій очікується в Росії, куди седан ES нової генерації добереться восени 2018-го.

Российские продажи седана Lexus ES стартуют осенью

У версіях багатші будуть мультимедійна система з екраном діагоналлю 12,3 дюйма (замість восьмидюймового), навігацією, підтримкою Apple CarPlay і виходом в Мережу. Плюс передні крісла з вентиляцією, електропривод рульової колонки, аудіосистема Mark Levinson з 17 динаміками.

Российские продажи седана Lexus ES стартуют осенью

У списку базового обладнання ― десять подушок безпеки, система автоматичного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів і велосипедистів, світлодіодна оптика, шкіряна оббивка і підігрів сидінь, двозонний клімат-контроль, безключовий доступ в салон.

Базовим виконанням стане ES 200, він отримає заслужений дволітровий атмосферний мотор з віддачею 150 к.с. і 190 Н•м. Слідом йде ES 250 c нової 200-сильною «четвіркою» 2.5 (243 Н•м) від американської Camry. І на вершині ряду розташується ES 350 з модернізованим 249-сильним двигуном V6 3.5 (356 Н•м). Початковій версії покладено шестиступінчастий «автомат», для всіх інших ― новий восьмідіапазонний. Седан Lexus ES 200 буде доступний в двох комплектаціях: Comfort і Executive. Стільки ж буде і в ES 350 ― F Sport Luxury. А для самої ходової модифікації в російському представництві зробили чотири рівня оснащення ― Comfort, Executive, Premium та Luxury.