Почалися продажі моделей Nissan X-Trail і Qashqai з Яндекс.Авто

Начались продажи моделей Nissan X-Trail и Qashqai с Яндекс.Авто

На восьмидюймовий екран виводяться свідчення навігаційної системи Яндекс.Навігатор і прогноз погоди, тут працює стрімінг Яндекс.Музики, з’являються попередження про камери, аваріях, ремонт дороги, лежачих поліцейських.

У травні ми розповідали про розширення списку партнерів Яндекс.Авто, інтегруючих цей комплекс програм в мультимедійну систему машин вже «з заводу». Анонсувала такий крок і фірма Nissan. Тепер же, з 20 червня, в Росії почалися продажі кросоверів X-Trail і Qashqai з вбудованими сервісами Яндекса.

Начались продажи моделей Nissan X-Trail и Qashqai с Яндекс.Авто

Восени на заводі під Санкт-Петербургом почнеться складання оновлених моделей X-Trail і Qashqai. Вони також отримають сервіси Яндекс.Авто.

Чотирьохядерний процесор і два гігабайти оперативки дозволяють мультимедійній системі реалізовувати всі можливості сервісів, а своєчасне оновлення додатків забезпечить вбудований модуль зв’язку 4G. Яндекс.Навігатор тут прокладає маршрут в обхід пробок, а Яндекс.Музика відкриває доступ до 70 музичним онлайн-станцій і тематичним добірками. Є у цієї системи і голосове управління. Набір Яндекс.Авто подарований «ікс-трейлу» у комплектаціях SE і LE з двигунами 2.0 та 2.5 (від 1 399 000 рублів, з урахуванням спеціальної пропозиції) і Кашкаям у версіях SE і QE з мотором 2.0 (від 1 350 000 рублів).