Після оновлення гібрид Chevrolet Volt став зручніше

После обновления гибрид Chevrolet Volt стал удобнее

Силова установка з електромеханічним варіатором колишня. Бензиновий двигун 1.5 видає 102 л. с., а два електромотори — 118 і 65 л. с. відповідно. З місця до сотні Chevrolet Volt прискорюється за 8,6 с. Максимальна швидкість досягає 158 км/ч.

У Сполучених Штатах продажі моделі Toyota Prius серйозно впали. У 2017-му король гібридів розійшовся тиражем 65 630 штук, хоча роком раніше показник досягав 98 863 машини. Шанс для конкурента Chevrolet Volt? На жаль, економічний і добре оснащений «американець» виявився занадто дорогим. У базовій версії ціна досягає $34 095, що пригнічує на тлі $23 475, які просять за Prius. Тому Volt в минулому році знайшов лише 24 739 покупців. Тут би зайнятися питанням зниження ціни, але фахівці Chevrolet пішли іншим шляхом. Вони провели модернізацію, в ході якої Volt має стати зручнішою для власників. А цінник-то, швидше за все, ще й виросте.

После обновления гибрид Chevrolet Volt стал удобнее

Після модернізації у моделі є нові варіанти обробки і колірної гами. Змінилося і розташування майданчика для бездротової зарядки смартфонів. Десять подушок безпеки, клімат-контроль, мультимедійна система входять у список базового оснащення.

Не шукайте ознак рестайлінгу зовні ― їх немає. А головна новина ― п’ятидверка отримала більш потужний бортове зарядний пристрій потужністю 7,2 кВт. Завдяки йому за одну годину можна наповнити батарею ємністю 18,4 кВт•год вдвічі більшою кількістю енергії, ніж раніше. А щоб повністю зарядити акумулятор від 240-вольтової мережі, потрібно 2,3 год замість чотирьох з половиною. Блок на 7,2 кВт є стандартним обладнанням у дорогій комплектації Premier, а в базовому виконанні він доступний опціонально (замість стандартного пристрою потужністю 3,6 кВт). Раніше на одній електротязі Volt другого покоління може проїхати до 85 км, а з використанням бензинового мотора ― і все 675 км

После обновления гибрид Chevrolet Volt стал удобнее

За доплату доступні світлодіодні фари і ліхтарі, системи автогальмування, моніторингу сліпих зон, стеження за смугою руху і поперечним трафіком ззаду, а також самопарковщик. Ще клієнт може замовити спортпакет Blackout c 17-дюймовими колесами і металевою обробкою в салоні.

Крім того, інженери переписали софт гібридної установки, щоб система обігріву, що працює від ДВС, включалася як можна пізніше ― при -25 ° с. Плюс у Вольта з’явився додаток Energy App мультимедійної системи, яке розповідає водієві, як стиль водіння, вибраний маршрут, погодні умови та налаштування обладнання в салоні можуть впливати на автономність, а також дає поради на тему більш економної їзди. Нарешті, бензоелектричний Chevrolet обзавівся новою камерою заднього виду, електроприводом передніх крісел і доопрацьованою системою звукового оповіщення пішоходів при русі на низьких швидкостях.