Пікап Nissan Navara Off-Roader AT32 запущений на орбіту в Європі

Пикап Nissan Navara Off-Roader AT32 запущен на орбиту в Европе

Великі колеса і розширювачі арок, збільшений кліренс і захист всіх ключових вузлів знизу (від мотору до паливного бака) входять в стандартне оснащення нової версії Навари.

Компанія Nissan оголосила про вихід на ринок свого першого європейського пікапа, створеного спільно з партнерськими брендом. Їм стала відома ісландська компанія Arctic Trucks (до речі, має «дочку» в Росії). Вона допомогла розробити модель Navara Off-Roader AT32. Як ясно з назви, машина розрахована на більш серйозне бездоріжжя, ніж оригінал, і обладнана 32-дюймовими зубастими шинами.

До Всесвітнього дня океанів (восьмого червня) Nissan випустив ролик. Пікап Navara Off-Roader AT32 допомагає добровольцям очищати пляж від пластикового сміття і рибальських мереж. Головні герої — студентка-біолог Емілі Стівенсон і її батько Роб, вже десять років очищаючі пляжі Корнуолла від сміття, що викидається хвилями. Нещодавно для цієї роботи вони створили громадське об’єднання Beach Guardian.

Підвіска Навари Off-Roader AT32 лифтована на 20 мм (з 223 до 243 мм), а разом з 32-дюймовими шинами, красующимися на 17-дюймових дисках, це дало загальну збільшення висоти моделі в 40 мм. Кут в’їзду збільшився з 30,4 градуси до 35, а кут рампи — з 22,2 до 24. У базове оснащення входять помічники старту в гору і спуску з пагорба, а також камери кругового огляду.

Пикап Nissan Navara Off-Roader AT32 запущен на орбиту в Европе

Нагадаємо, в Європі покупцям Навари доступний тільки 2.3 дизель в двох версіях форсировки: 163 к. с. і 403 Н•м або 190 л. с. і 450 ньютон-метрів.

Опціями є шноркель, збільшує глибину броду з 600 до 800 мм, і передній диференціал з блокуванням (біля заднього вона за замовчуванням). Навару Off-Roader AT32 будуть випускати як з лівим, так і із правим кермом. На пікап поширюється гарантія Ніссана на п’ять років, або 160 000 км, і до того ж окрема від Arctic Trucks на додані позашляхові компоненти (теж п’ятирічна).