Паркетник Toyota C-HR запропонований в трьох базових версіях

Паркетник Toyota C-HR предложен в трёх базовых версиях

За розмірами (довжина — 4360 мм, база — 2640 мм) C-HR розташований десь між субкомпактными і компактними кросоверами. Сама Toyota поміщає C-HR на щабель нижче RAV4.

З першого червня стартували продажі в Росії та Білорусії кросовера Toyota C-HR. Базовий російський цінник, тобто 1 299 000 рублів за версію з бензиновою «турбочетверкой» 1.2 (115 л. с., 185 Н•м) і шестиступінчастою «механікою», компанія оголосила кілька днів тому. В той раз ми зібрали основних конкурентів. Тепер же представництво фірми розповіло про всіх комплектаціях. Рівнів оснащення буде три — Ride, Hot Cool (якщо перераховувати навпаки, починаючи з топ-версії, то вийде CHR). Крім двигуна 1.2 на машині можна побачити другий мотор: «атмосферник» 2.0 (148 л. с., 189 Н•м). Однак поєднання агрегатів жорстко прив’язані до комплектацій.

Паркетник Toyota C-HR предложен в трёх базовых версиях

У версії Ride є контроль тиску в шинах, допомога на узвозі, система курсової стійкості, омивач фар, електрорегулювання та обігрів дзеркал, фронтальні подушки безпеки, аудіосистема з чотирма динаміками, мультируль, кондиціонер і електросклопідйомники, датчик світла.

Паркетник Toyota C-HR предложен в трёх базовых версиях

Початкове виконання з мотором 1.2 і ручною коробкою є самим динамічним: з нуля до сотні такої паркетник прискорюється за 10,9 с, дволітрова версія з варіатором справляється за 11,0, а 1.2 з повним приводом за 11,4 с. Середня витрата палива дорівнює 6,6 л/100 км з мотором 1.2 і 6,9 л з двигуном 2.0.

Початкова версія Ride передбачає тільки передній привід, «механіку» і мотор 1.2. Комплектація Hot (від 1 670 000 рублів) — це два літри з варіатором і переднім приводом. А Cool (від 2 083 000) означає двигун 1.2 з варіатором і повним приводом. В Hot, крім покладеного версії Ride, входять легкосплавні диски (17 дюймів), шкіряне кермо, датчик дощу, круїз-контроль, протитуманки, камера заднього виду, обігрів керма, передніх сидінь і лобового скла в зоні спокою склоочисників, двозонний клімат-контроль, електрохромне салонне дзеркало, мультимедійна система Touch 2 з дисплеєм восьмидюймовим і Bluetooth.

Паркетник Toyota C-HR предложен в трёх базовых версиях

У версії Cool порівняно з Hot є контрастна чорний дах, електропривод складання дзеркал, безключовий доступ, повністю світлодіодна передня оптика, включаючи протитуманки, світлодіодні ліхтарі, моніторинг сліпих зон, іонізатор повітря і шкіряна оббивка сидінь.

Паркетник Toyota C-HR предложен в трёх базовых версиях

Покупець паркетника зможе його індивідуалізувати з допомогою пакетів Sport, SUV, Chrome, Колір і Styl.

Конкурувати C-HR буде і в компактному сегменті, де ціни на цю модель виглядають середніми, і серед кросоверів класу B. На тлі субкомпактів Toyota трохи дорогувата. Враховуючи явну дизайнерську спрямованість моделі C-HR, все ж варто зіставити її з паркетниками трохи меншого розміру, відмінними нетривіальною зовнішністю. Це Nissan Juke від 1 107 000 рублів, Kia Soul (від 916 900) і Citroen C3 Aircross від 1 099 000 рублів.