Оновлений кросовер Jeep Renegade отримав літровий мотор

Обновлённый кроссовер Jeep Renegade получил литровый мотор

Косий хрестик, натякає на рельєф каністри з бензином, став візитною карткою Ренегейда. Перед вами нова оптика. У минулих ліхтарях хрест був білим, а червоним.

Компактний кросовер Jeep Renegade 2019 модельного року дебютує шостого червня на автошоу в Турині. Природно, оновлений позашляховик буде показаний в європейській версії. Але вже ясно: аналогічні зміни машина зазнає і на інших ринках. У всякому разі зовнішні.

Обновлённый кроссовер Jeep Renegade получил литровый мотор

Концепт Jeep B-ute, показаний у березні на Великодньому сафарі, є натяком на дизайнерські доопрацювання в конвеєрній моделі. Зміняться оптика і бампери.

Наші січневі мрії про новий турбомотор 2.0 Hurricane для крихти Ренегейда досі не виправдалися. У компанії Jeep розповіли про впровадження на моделі нових трьох – і чотирициліндрових бензинових моторів: 1.0 120 сил та 1.3 у двох версіях — 150 і 180 к. с. За запевненням джиповцев, двигуни досить тяговиты і притому економічні.

Обновлённый кроссовер Jeep Renegade получил литровый мотор

Подумки приберіть багажник на даху, замініть шини не настільки зубастими та скоротіть пару-трійку сантиметрів кліренсу — і ось перед вами Renegade-2019.

Нагадаємо, що зараз у розпорядженні кросовера є фиатовские агрегати E. torQ (1.6 на 110 сил і 1.8 на 132), «турбочетвірка» 1.4 Fire в декількох варіантах (віддача від 140 до 170 л. с.), крайслерівські «четвірки» Tigershark 2.0 (155 к. с.), 2.4 (175 і 182 к. с.) плюс італійські дизелі MultiJet2 (1.6 на 120 л. с. і 2.0 від 120 до 170 л. с.). Набір пропонованих двигунів та їх рівнів форсування відрізняється від ринку до ринку. Версії для Європи, США, Латинської Америки, Японії або Китаю налаштовані по-різному.

Обновлённый кроссовер Jeep Renegade получил литровый мотор

Ще в травні покращений Renegade проходив тести в Альпах. Судячи по достатку маскування не тільки зовні, але і в салоні, нас чекає коригування передній панелі.

Згідно з новим п’ятирічним планом розвитку марки, Джипи в Європі поступово позбудуться від дизелів. Тільки ще неясно, чи втратить Renegade агрегати на важкому паливі вже зараз, тобто під час оновлення, або не пізніше 2022 року, коли у світ вийде Renegade наступного покоління.

Обновлённый кроссовер Jeep Renegade получил литровый мотор

Нинішній Renegade продається в Росії з переднім і повним приводом, моторами 1.4, 1.6 і 2.4 за ціною від 1 325 000 до 2 070 000 рублів.

Натомість дизелів компактний позашляховик отримає версії з гібридною системою, а в подальшому — і з чисто електричною силовою установкою. Додамо, що в Турині відвідувачам шоу машину покажуть без розкриття технічних деталей. Подробиці виробник оголосить у другій половині місяця на окремій презентації для журналістів.