Оновлений Jeep Renegade не відмовився від дизелів

Обновлённый Jeep Renegade не отказался от дизелей

Розробники кажуть, що в зміненій зовнішності Ренегейда (решітка, бампер) простежується чіткий зв’язок з дизайном нового позашляховика Wrangler. Ключові нововведення — світлодіодні фари і колеса діаметром 19 дюймів (на фото показана позашляхова топ-версія Trailhawk).

Про рестайлінговому кросовер Jeep Renegade тепер відомо все. Вирішилася головна інтрига: хоча концерн FCA вирішив згорнути випуск дизельних машин, маленька модель виправдала своє «дисидентський» назва і зберегла двигуни MultiJet II — 1.6 (120 л. с.) і 2.0 (140, 170 сил). Бензинова лінійка представлена новими «трійкою» 1.0 (120 л. с.) і «четвіркою» 1.3 (150, 180 сил) сімейства MultiAir III. Коробки передач — шестиступінчаста «механіка», девятидиапазонный «автомат» і «робот» DDCT.

Обновлённый Jeep Renegade не отказался от дизелей

У базове оснащення всіх версій увійшли нові системи безпеки Lane Sense Departure Warning-Plus і Intelligent Speed Assist. Перша стежить за розміткою і при виїзді з смуги без поворотника повертає машину в ряд. Друга розпізнає дорожні знаки і, дотримуючись їх вказівками, обмежує швидкість. Також оновлено самопарковщик park sense.

Обновлённый Jeep Renegade не отказался от дизелей

Медіацентр Uconnect відтепер пропонується з дисплеями діагоналлю п’ять, сім і 8,4 дюйма. На новій центральній консолі є тримач для смартфона. З’явилися USB-порт для задніх пасажирів і додаткові відсіки обсягом понад 1,2 л для мелочовки, включаючи кишеню під iPad Mini.

У Європі продажі почнуться у вересні. На інших ринках (Росія, Близький Схід і Африка) кросовер буде доступний в кінці нинішнього року. Зараз до нас поставляється тільки бензиновий Renegade. Він коштує від 1 325 000 рублів за виконання Sport з двигуном 1.6 (110 л. с.) і п’ятиступінчастою «механікою». За 140-сильну машину з шестишвидкісним «роботом» просять 1 590 000. Ціни топ-версій Limited (1.4, 170 л. с.) і Trailhawk (2.4, 175 сил) перевищують два мільйони. Інформацією про оснащення оновленої машини піарники поки не діляться.

Було — стало

Обновлённый Jeep Renegade не отказался от дизелей