Оновлений FAW Besturn X80 вийде на наш ринок в липні

Обновлённый FAW Besturn X80 выйдет на наш рынок в июле

Після фейсліфтингу змінилися решітка, світлотехніка, бампери, вихлопні патрубки та багажна двері. У КНР модель також оснащується «турбочетверкой» 1.8 (186 к. с., 235 Н•м), але вона до нас не добралася і зараз.

Китайський кросовер FAW Besturn X80 з’явився в Росії навесні 2017 року. Передньопривідна машина калінінградської збірки пропонується тільки з бензиновим «атмосферником» 2.0 (142 л. с., 184 Н•м) і шестидіапазонним «автоматом» за 1 149 000 рублів. З січня по травень 2018-го реалізовано близько п’ятисот автомобілів. Продажі ростуть, і з середини липня для покупки буде доступний продукт рестайлінгу, який принесе нову базову комплектацію з шестиступінчастою «механікою». Ціни поки не названі.

Обновлённый FAW Besturn X80 выйдет на наш рынок в июле

Не поспішайте потирати руки. Це нещодавно оновлений інтер’єр для Піднебесної. Тут 12-дюймовий екран з голосовим управлінням зайняв всю центральну консоль, витіснивши «клімат», а нові дефлектори обдування переїхали вище. В іншому все те ж саме.

Початкова версія Basic включає фронтальні подушки, АБС, ESP, кондиціонер, аудіосистему з USB-портом, підігрів передніх сидінь, задні датчики паркування, електронне стоянкове гальмо. Виконання Comfort більше немає, тому відразу слідом йде варіант Luxury з трьома або двома педалями. Тут є обробка «еко-шкірою», електроприводи регулювань, клімат-контроль, «круїз», медіацентр з дисплеєм восьмидюймовим, люк в даху та багато іншого. Китайці стверджують: «Besturn X80 у своїй ціновій категорії має саму багату комплектацію».