Новий седан Kia Cerato отримає в Росії старі агрегати

Новый седан Kia Cerato получит в России старые агрегаты

Ознаки новизни — «стисла» решітка, завужені фари, агресивний бампер. При колишній колісній базі (2700 мм) машина додала в довжину 81 мм. Щоб надати седану схожість зі Стингером, розробники усунули салон до корми, чому виріс капот, а в задніх стійок утворилися віконця.

Седан Kia Cerato на початку нинішнього року змінив покоління в США, де він називається Forte, та Кореї під ім’ям Kia K3. У Росії поки пропонується дореформений машина, але опубліковано ОТТС (схвалення типу транспортного засобу) з характеристиками після модернізації. Наш Cerato залишився з тими ж бензиновими «четвірками» 1.6 (128 к. с., 155 Н•м) і 2.0 (150 л. с., 192 Н•м), шестиступінчастими «механікою» і «автоматом». Згідно з документом базовий седан недорахувався двох сил, а обидва мотори — пари ньютон-метрів. Втім, не будемо до кінця виключати, що в ОТТС вкралася неточність.

Новый седан Kia Cerato получит в России старые агрегаты

Салон зі старим ні за що не сплутаєш. Архітектура передньої панелі абсолютно інша. Тут практично все нове: мультируль, медіацентр з окремо вартим восьмидюймовым тачскріном, кліматична установка з дефлекторами і так далі.

Коротко про те, чого ми позбулися. «Кореєць» і «американець» вже відмовилися від «автомата» і обзавелися першим для марки KIA варіатором IVT (Intelligent Variable Transmission). Причому седан K3 в пару до безступінчатим коробки отримав новий мотор G 1.6, і разом вони утворюють ефективну зв’язку SmartStream з комбінованим витратою палива 6,6 л/100 км. Але резидент калінінградського Автотора замість всього цього зберіг, як сказали б піарники, перевірені часом агрегати. На жаль, самі піарники виявилися недоступні для коментарів. Зауважимо, що в списку моделей для показу на Московському автосалоні в серпні новий Cerato відсутня. Головувати там буде Ceed хетчбек.