Mustang Shelby GT350 став ще цікавішим для водія

Mustang Shelby GT350 стал ещё интереснее для водителя

За цінами можна орієнтуватися на GT 350 2018 модельного року. В Штатах за нього просять мінімум $57 240. Орієнтовані на трек Chevrolet Camaro SS з пакетом 1LE (V8 6.2, 461 л. с.) і Dodge Challenger T/A 392 (V8 6.4, 492 л. с.) слабкіше, але дешевше ― по $44 995 кожен.

Зараз Shelby GT350 ― чи не найгарячіша модифікація Мустанга в «стайні» компанії Ford. У всіх сенсах. Під алюмінієвим капотом знаходиться найпотужніший в історії бренду атмосферний двигун V8 5.2, видає 533 л. с. і 582 Н•м. Гаряче? Більше того, в перші роки виробництва GT350 був настільки палкий, що на треку, для якого його і створювали, не витримували натиску коробка передач і задній диференціал. З цим навіть пов’язана неприємна історія з судовим позовом. Правда, пару років тому проблеми з перегрівом вузлів розробники вирішили. Тепер же настав час ще однієї модернізації. Але вона, на щастя для автовиробника, носить плановий характер.

Mustang Shelby GT350 стал ещё интереснее для водителя

Судячи з інструментальним вимірами наших американських колег, Shelby GT 350 прискорюється до 97 км/ч приблизно за чотири секунди. Для машини, адресованій фанатам трек-днів, споряджена маса немаленька ― 1706 кг. Але є менш важка R-версія ― 1658 кг.

Зовні новинка від дореформеної машини майже не відрізняється. Лише позаду машини 2019 модельного року є відмітна деталь ― антикрило з опціональним щитком Gurney flap, що збільшує притискну силу. Змінилася і конфігурація передніх повітрязабірників, але зовні це мало помітно. Приховано від очей і те, що тепер на GT350 ставлять більш жорстку підвіску з іншими пружинами і перенастроенными электронноуправляемыми амортизаторами MagneRide. Змінилися калібрування системи стабілізації і електропідсилювача керма, а також з’явилися шини Michelin Pilot Sport Cup 2 з поліпшеним складом суміші.

Mustang Shelby GT350 стал ещё интереснее для водителя

У палітрі — два нових кольори кузова (Velocity Blue і Ford Performance Blue). Розмірність спортивних шин ― 295/35 R19 спереду і 305/35 R19 ззаду. Гальма Brembo після оновлення залишилися ті ж ― шести – і чотирьохпоршневі супорти на передній і задній осі відповідно.

Виходить, Mustang Shelby GT350 повинен стати ще швидше в поворотах. При цьому алюмінієва високоспритний «вісімка» 5.2 з плоским коленвалом не зазнала змін. Втім, як і шестиступінчаста ручна коробка передач Tremec. У продаж на північноамериканському ринку модернізований «триста п’ятдесятий» з більш багатим базовим оснащенням надійде на початку 2019 року, але ціни поки не оголошені. Клієнтам не доведеться доплачувати за мультимедійний комплекс SYNC 3 з восьмидюймовым сенсорним дисплеєм і електропривод крісел Recaro з комбінованою обробкою тканиною і алькантарою. У списку опцій з’явилася аудіосистема Harman з 12 динаміками.