Модель Mercedes-AMG C 53 підтверджена в заявці на індекс

Модель Mercedes-AMG C 53 подтверждена в заявке на индекс

Якщо орієнтуватися на Е-клас, то прийдешній C 53 витіснить з програми нинішній С 43 (на фото), хоча той не далі як у березні 2018-го був оновлений, у тому числі додав у віддачі.

Про появу в гамі «цешек» варіанту з індексом 53 раніше доводилося говорити лише в гіпотетичному ключі. Таке позначення для «заряджених» помірних гібридів, по потужності проміжних між колишніми моделями 43 і 63, мерседесівці досі застосовували лише на седані CLS, купе і кабріолетом Е-класу, а також на седан і універсал Е-класу. Але ось тепер у Всесвітній організації інтелектуальної власності (WIPO) концерн Daimler зареєструвала назву З 53.

Модель Mercedes-AMG C 53 подтверждена в заявке на индекс

Звичайний оновлений С-клас німці представили в лютому. Але в ті ж самі дні на дорозі був помічений цей дивний прототип універсала С-класу з чотирма круглими вихлопними патрубками. А такий вихлоп як раз є характерною рисою вже показаних машин AMG 53 (CLS і E).

Модель Mercedes-AMG C 53 подтверждена в заявке на индекс

Це найсвіжіші, червневі знімки кросовера Mercedes-Benz GLE нового покоління. Зразки з мінімумом маскування дозволяють розглянути ключові лінії фар, бамперів, стійок і ліхтарів. У GLE теж може з’явитися версія AMG 53.

Актуальний «гарячий» C 43 оснащений наддувним мотором V6 3.0, видає 390 к. с. і 520 Н•м. У C 63 — «битурбовосьмерка» 4.0 на 476 «конячок» і 650 Н•м. Версія З 53, за аналогією з Е 53, повинна отримати під капот трилітрову рядну модульну «шістку» з електричним наддувом і додатковим 48-вольта стартером-генератором EQ Boost. Віддача самого ДВС тут буде порівнянна з такою у V6 (тобто близько 400 л. с. і 520 Н•м). Але короткочасно при розгоні мотор EQ Boost зможе додавати свої 22 «конячки» і до 250 Н•м. Прем’єра такої версії, швидше за все, відбудеться тільки в 2019 році.