Модель Ford Focus похвалилася електронної захистом від ям

Модель Ford Focus похвалилась электронной защитой от ям

Нагадаємо, новий Focus створений як п’ятидверний хетчбек, універсал і седан. Є кілька версій: розкішна Vignale (на фото), оспортивленная ST-Line, піднесена Active і насичена Titanium. Лінійка моторів перекриває діапазон від 85 до 150 сил.

Технологію захисту від вибоїн компанія Ford випробувала на моделях Mondeo, Galaxy і S-Max в Європі, Fusion і Expedition в США, а тепер вперше вийшла з нею в С-клас, запровадивши на сімействі Ford Focus четвертого покоління. Ця подія послужила приводом нагадати про самої цієї функції. Вона закладена в нове адаптивне шасі CCD, доступне Фокусу у вигляді опції.

Модель Ford Focus похвалилась электронной защитой от ям

Розробники кажуть, що перевіряли систему на ямах різного розміру і виду, у тому числі з кульками для пінг-понгу на дні. Нібито машини з CCD пролітали над ними, не ламаючи ці тендітні кульки.

Блок управління CCD кожні дві мілісекунди опитує 15 сенсорів. Якщо фіксується початок різкого провалювання колеса в яму, то прохідний перетин клапанів в амортизаторах миттєво зменшується до мінімального значення. Це помітно скорочує вертикальний хід колеса, яке просто не встигає досягти дна і тому слабкіше вдаряється об край ями на виході. Таке «перестрибування» береже диски, підвіску і нерви водія. Новий «всесвітній» Focus таким чином став ще привабливішим для покупців. Шкода, але в Росії на найближчий час ми залишаємося з машиною минулого покоління. Рішення про вихід нового Фокуса у нас ще не прийнято, повідали Драйву в представництві компанії.