Марка Volvo вирішила відмовитися від участі в автошоу

Марка Volvo решила отказаться от участия в автошоу

Компанія хоче бути «ближче до народу», але не в атмосфері базару. До середини наступного десятиліття Volvo прагне перетворити свій зв’язок з клієнтською базою», побудувати прямі взаємовідносини з п’ятьма мільйонами споживачів і тим самим отримати нові джерела регулярних доходів.

Шведський автовиробник офіційно заявив, що не приїде на Женевський салон в березні 2019 року. Це не перша і не остання міжнародна виставка, яку Volvo пропустить. «Участь у традиційних галузевих заходах більш нежиттєздатною. Автоіндустрія змінюється, з’являються нові способи виведення продуктів на ринок. Ми повинні адаптувати свої комунікації, щоб донести повідомлення до аудиторії», — пояснив віце-президент по стратегії Бйорн Аннвалль. Менеджер не згадав, що локальні презентації просто обходяться набагато дешевше і полегшують роботу на цільові групи.

Марка Volvo решила отказаться от участия в автошоу

Лютнева прем’єра універсала Volvo V60 відбулася в передмісті Стокгольма на засніженій доріжці в оточенні житлових будинків. Президент Хокан Самуельссон виступив перед потенційними клієнтами в природному середовищі існування сімейного автомобіля.

«Нові способи» вже використовуються. Флагманський Volvo XC90 дебютував на закритому показі в Стокгольмі. Кросовер XC40 розкрився на Тижні моди в Мілані, а наступний седан S60 буде представлений в цьому місяці на заводі в Чарлстоне, штат Південна Кароліна. «Ми не відмовляємося від автомобільних шоу назавжди, очікуючи, що великі галузеві виставки, такі як женевська, будуть розвиватися, і ми зможемо повернутися», — повідомив Аннвалль. Зауважимо, традиційними заходами переситилися не тільки шведи. Нещодавно оглядини в Детройті вирішила ігнорувати вся Велика німецька трійка.