Марка Opel підготувала до прем’єри загадковий концепт

Марка Opel подготовила к премьере загадочный концепт

Це зображення було показано на екрані під час технічного семінару Tech Day в Рюссельсхаймі. Бумеранги ходових вогнів властиві поточним моделям Опеля. Логотип нанесений поверх полотнища і скріплює його, ніби завіса. Зовнішніх дзеркал, як водиться, немає.

Перехід Опеля під крило PSA, заміна боса, нова стратегія PACE! змушують ворушитися і команду дизайнерів під керівництвом Марка Адамса. «Ядро марок Opel і Vauxhall — це сувора німецька інженерія, але ми повинні стати більш експресивними. У найближчі місяці ви побачите, які виразні засоби будуть використані нашим брендом», — пообіцяв стиліст. Він додав, що концепт Opel GT, будучи прогресивним і сміливим, дійсно відображав основні цінності в дизайні. І вони нікуди не поділися: «Ми прийдемо до цього в майбутньому».

Марка Opel подготовила к премьере загадочный концепт

Марку Peugeot представляє гібридний універсал Instinct, за Citroen відповідає «сарай» Cxperience (теж гібридний), а бренд DS уособлює електричне купе E-Tense. Про що говорить цей слайд з концептами? Ну… Ясно одне — двухдверка Opel GT безпосередньо пов’язана з прийдешнім шоу-каром.

«Новий концепт вкаже, яким стане портфоліо нашого бренду в майбутньому. Ви відчуєте смак, отримаєте деякі інгредієнти, дізнаєтеся, як ми намагаємося розсунути межі за межі Корсы», — зазначив Марк Адамс у бесіді з виданням Auto Express. Виходить, шоу-кар і наступний хетч Corsa теж взаємопов’язані. Цікаво, чи експресія, про яку говорить дизайнер, альтернативою «скульптурного артистизму», або ж вона виявиться його частиною. «Найближчі місяці» можуть означати прем’єру на жовтневому автошоу в Парижі, однак тепер подібні заходи багато бренди пропускають.