Марка Maserati за чотири роки оновить всю лінійку

Марка Maserati за четыре года обновит всю линейку

Через чотири роки кожна модель Maserati оновиться або змінить покоління, крім тих, що підуть у відставку. «Тризуб» хвалиться успіхами. За період 2011-2018 рр .. глобальний ріст продажів склав 700% (у Китаї трохи менше 1000%).

Сьогодні глава Maserati Тім Кунискис на конференції FCA заявив, що його компанія збирається кинути виклик Porsche і Теслі. Допоможуть в цьому силові агрегати, створені Ferrari, включаючи чисто електричні установки. Презентована «дорожня карта» до 2022 року. Головними обіцянками в ній вбачаються новий кросовер, молодший брат Levante, а також купе і кабріолет Alfieri, які замінять пару GranTurismo і GranCabrio. Тим часом бестселер Levante перейде в наступне покоління. Те ж саме зроблять седани Quattroporte і Ghibli.

Марка Maserati за четыре года обновит всю линейку

Суперкар Alfieri з 2014 року буксує в статусі концепту, хоча повинен був встати на конвеєр в 2016-м. Тепер він, ймовірно, отримає від Levante трилітрову «битурбошестерку» Ferrari у складі гібридної трансмісії. Прем’єра відбудеться не раніше 2020-го.

Вся лінійка буде електрифікована, що означає вісім гібридів і чотири електромобіля. Для останніх придуманий суббренд Maserati Blue. Згідно з планом, електрокари отримають алюмінієву просторову раму, модульне шасі, повний привід e-AWD, ідеальну развесовку по осях (50:50), 800-вольтну батарейную систему і по три електромотора. Розгін до сотні повинен займати не більше двох секунд, а максимальна швидкість — перевищувати 300 км/ч. Обов’язковою умовою для нових Maserati стане впровадження автопілота третього рівня. Кінцева мета «тризуба» на 2022-й — продавати по 100 000 автомобілів в рік.