Китайський клон вена Ford S-Max став електричним

Китайский клон вэна Ford S-Max стал электрическим

Довжина, ширина, висота — 4720×1840×1665 мм, колісна база — 2780. Оригінальний S-Max все ж побільше: 4796×1916×1655, між осями 2850 мм. Ще у Форда крупніше трикутні скляні секції поруч з бічними дзеркалами, а противотуманки іншої форми.

У компанії Lifan є, мабуть, лише одна модель, чий дизайн повністю злизаний з чужого автомобіля. Це мінівен Xuanlang, який вийшов на ринок КНР навесні 2017 року і практично дослівно повторює своїми обрисами «другий» Ford S-Max. У Сюаньлане можуть розміститися шість або сім пасажирів, притому машина бюджетна: ціни починаються з 69 800 юанів (690 тисяч рублів). Незабаром у «автобуса» з’явиться чисто електрична версія. Поки точно відома лише її потужність до 100 кВт (136 к. с.). Схоже, начинка уніфікована з седаном Lifan 650EV, що володіє запасом ходу в 300 км.

Китайский клон вэна Ford S-Max стал электрическим

Зовні електрокар нічим себе не видає, крім синього шильдика EV на багажної двері. Імітація вихлопних патрубків в задньому бампері залишилася — вона адже для краси.

У Сюаньлана є експортне назва Lifan M7. Їм і будемо оперувати. Про прибуття мінівена в Росію ходить багато чуток. Зараз початок продажів нібито перенесено на 2019 рік, але в московському офісі Лифана цю інформацію Драйву не підтвердили: «Питання обговорюється, нічого конкретного сказати не можна». Тим не менш M7/Xuanlang теоретично з’явитися у нас може, тому коротко ознайомимося з моделлю. Платформа невигадлива — спереду стійки McPherson, ззаду торсіонна балка. Тільки передній привід.

Китайский клон вэна Ford S-Max стал электрическим

Центральна консоль і дефлектори обдування скопійовані з S-Макса, проте дисплей не інтегрований в панель. Іншими деталями M7 більше схожий на кросовер Lifan Myway, ніж на Ford.

Нині «китайці» зазвичай задовольняються одним двигуном, а у Лифана M7 їх три, і всі бензинові. Це турбомотор 1.5 (141 л. с., 234 Н•м), «атмосферники» 1.8 (133 к. с., 178 Н•м) і 2.0 (141 л. с., 185 Н•м). Перший дружить з восьмиступінчастим «автоматом», два інших з варіатором, і всі сумісні з п’ятиступінчастою «механікою». В оснащення багатих версій входять водійське крісло з підігрівом, вентиляцією і масажем, медіацентр з девятидюймовым тачскріном, адаптивний круїз-контроль, камери кругового огляду, панорамний дах і так далі… Зауважимо, справжній Ford S-Max з Росії давно пішов і повертатися не має наміру. А Xuanlang в Китаї непопулярний: продається менше 2000 машин на місяць. У минулому році розійшлося 27 932 штуки.