Купеподібний Porsche Cayenne з’явиться в 2019 році

Купеобразный Porsche Cayenne появится в 2019 году

Кажуть, анфас відрізнити стандартний Cayenne (на фото) від купеобразного можна буде за унікальним дизайном бампера. Зауважимо, що версію E-Hybrid таким способом не впізнати.

Розмови про модифікації Cayenne Coupe почалися, коли кросовер Mercedes GLE ще залишався концептом MLC, а єдиним серійним вважався конкурентом BMW X6. Це було у 2014 році. Зараз на арену вийшов Audi Q8, сам Cayenne змінив покоління, однак «п’ятидверного купе» від Porsche все немає. Видання Autocar з посиланням на свої джерела повідомляє, що у Великобританії Coupe з’явиться в четвертому кварталі 2019-го. Стало бути, континентальна Європа познайомиться з машиною трохи раніше.

Купеобразный Porsche Cayenne появится в 2019 году

Сторонні художники розчехлили фотошопы і гадають, як дизайнери Porsche розпорядяться задньою стійкою, бічними віконцями і п’ятими дверима. Ніби в профіль Coupe має бути схожим на Панамеру.

Купеобразный Porsche Cayenne появится в 2019 году

Фотошпигуни не зустрічали «купе» ще жодного разу. В серпні 2016 року в об’єктив потрапила підозріла Panamera (на знімку), яку багато хто вважали за «мул» Кайена Coupe. Тривога виявилася помилковою — це ранній прототип електрокара Mission E.

Очікується, що новим варіантом, як оспортивленному, дістануться тільки самі потужні бензинові мотори: 2.9 V6 (440 к. с.) і V8 4.0 (550 сил). Дизелів можна не чекати. Теорія про електрокар з начинкою від кросовера Audi e-tron має право на існування. Наостанок зауважимо, що в 2014 році швидкий вихід версії Cayenne Coupe пророкував той же ресурс Autocar: «Чекайте стиль, натхненний суперкаром Porsche 918 Spyder».