Круїз-контроль спровокував відгук моделі Jeep Wrangler

Круиз-контроль спровоцировал отзыв модели Jeep Wrangler

Обидві останні сервісні акції з участю Рэнглера були пов’язані з дефектними подушками безпеки. До цього виринали проблеми з рульовою колонкою і проводкою.

У Північній Америці триває відклична кампанія, яка вже торкнулася 5,3 млн автомобілів концерну FCA. За океаном перевіряються півтора десятка моделей. У нас першою жертвою став Fiat Freemont, а тепер другий виявився старий Jeep Wrangler. Проблема виникає з софтом при рідкісного збігу обставин. Якщо шина даних вийде з ладу в результаті замикання, круїз-контроль при наборі швидкості не захоче відключатися. Кажуть, перехід на нейтраль не допомагає, — потрібно рішуче застосовувати гальма. Реальних аварій не було, але надійшла скарга від водія прокатної машини.

Круиз-контроль спровоцировал отзыв модели Jeep Wrangler

На фото показано кнопки «круїзу» в новому Рэнглере. До Росії він ще не добрався, а в Штатах теж потрапив під відкликання, як і інші машини 2014-2019 модельних років.

Регулятори з NHTSA закликають власників відкликаних моделей припинити використання круїз-контролю. Наш Росстандарт лише інформує публікує VIN-номера 14 машин, проданих з 2017 року і потрапили під дію акції. На цих Джипах оновлять програмне забезпечення блоку управління двигуном. Швидше за все, ту ж процедуру повинні будуть пройти Chrysler Pacifica, Jeep Cherokee і Grand Cherokee.