Кросовер Pikes Peak Bentayga відзначить перемогу побратима в Колорадо

Кроссовер Pikes Peak Bentayga отметит победу собрата в Колорадо

Основним кольором може бути чорний Beluga або зеленувато-лимонний Radium, ці ж два відтінки використані на колісних дисках на 22 дюйми.

У минулі вихідні спеціально підготовлений кросовер Bentley Bentayga встановив рекорд Пайкс-Пік для серійних кросоверів (гонщик Рис Міллен показав 10:49.9, що майже на дві хвилини кращий від попереднього часу в цій категорії). Тепер компанія Bentley оголосила, що в честь перемоги випустить десять зразків Pikes Peak Bentayga — лімітованих кросоверів з особливою фарбуванням і обробкою інтер’єру.

Кроссовер Pikes Peak Bentayga отметит победу собрата в Колорадо

Всередині обмеженої серії покупець побачить чорну шкіряну обробку з акцентами Key Lime і вставками з алькантари (такі ж кермо і селектор коробки передач), стеля з тканини Eliade, таблички Pikes Peak і вуглепластиковий декор на передній панелі зі схемою траси.

Кроссовер Pikes Peak Bentayga отметит победу собрата в Колорадо

Зміни в «бойовому» паркетник (на фото) передбачені правилами, щоб модель залишилася в категорії серійних. А це віддалена заради економії маси частину інтер’єру (зокрема, задній диван), каркас і інші шини Pirelli, спортивний вихлоп Akrapovic і углеродокерамические гальма (опція для звичайної машини).

Зовні «святковий» автомобіль, підготовлений придворним ательє Mulliner, виділяється серед побратимів двоколірними дисками, логотипом Pikes Peak на передніх крилах і заміною хрому на чорні деталі. Ще тут додані спліттер, бічні спідниці, дифузор і спойлер з вуглеволокна, пакети Bentayga Sports Exhaust і Touring Specification. Технічно ж перед нами все той же кросовер з наддувним мотором W12 6.0 (608 л. с., 900 Н•м), восьмиступінчастим «автоматом», повним приводом, адаптивної пневмопідвіскою і 48-вольтової системою придушення кренів. В Європі та США ця лімітована серія з’явиться в серпні.