Кросовер Hyundai Tucson отримав гібридну силову установку

Кроссовер Hyundai Tucson получил гибридную силовую установку

У Чехії виробництво помірного гібрида Hyundai Tucson з дволітровим турбодизелем почнеться в червні 2018-го, а навесні наступного року стартер-генератором оснастять і машини з молодшим дизельним агрегатом 1.6, видає зараз 115 або 133 к. с.

Вважається, в корейському автогиганте роль першої скрипки грає компанія Hyundai, а не KIA. Однак у випадку з соплатформенными компактними кросоверами саме оновлений Kia Sportage першим отримав дизель-електричну силову установку. А зараз такий же оснастили Hyundai Tucson, який пережив рестайлінг в березні цього року. Така модифікація належить до помірних гібридів, які не здатні пересуватися на одній електротязі. Зате тягова установка допомагає двигуну внутрішнього згоряння при прискоренні. Плюс гібридний привід виконує функції просунутої системи start/stop, заощаджуючи до 7% палива.

Кроссовер Hyundai Tucson получил гибридную силовую установку

У Росії гібридний Hyundai Tucson продаватися не буде, як і дизель-електричний Sportage. А звичайні оновлені Тусаны до нас приїдуть у серпні цього року. За неофіційною інформацією, росіяни отримають колишні мотори і восьмиступінчастий «автомат» замість шестиступенчатого.

На даний момент 16-сильним ремінним стартер-генератором комплектується тільки топовий Tucson зі 186-сильним турбодизелем 2.0, повним приводом і двома коробками передач на вибір (шестиступінчаста «механіка» або восьмиступінчастий «автомат»). Під фальшполом багажника встановлена літієво-іонна батарея ємністю 0,44 кВт•год, а вся система працює від 48-вольтової мережі. Гібридний Tucson буде випускатися на заводі в чеському Ношовице, як і інші версії кросовера. Європейські дилери почнуть приймати замовлення в липні, а перші клієнтські автомобілі приїдуть в шоу-руми ще до настання осені.