Концепт Porsche 911 Speedster став подарунком на ювілей

Концепт Porsche 911 Speedster стал подарком на юбилей

Кузов частково запозичений у кабріолета 911 Carrera 4. Крила, капот і кришка моторного відсіку виконані з вуглеволокна. Є унікальні деталі в стилі 1950-х: зовнішні дзеркала, пробка паливного бака на носі і ніби заклеєні хрест-навхрест фари.

Компанія Porsche почала на широку ногу святкувати 70-річний ювілей своїх спорткарів і підготувала з цієї нагоди новий автомобіль із серії Speedster, яка була припинена в 2010 році. Заявлено, що шоу-кар Porsche 911 Speedster — це концептуальне дослідження, що дає уявлення про потенційної виробничої версії. Вердикт по ній буде винесений в найближчі місяці, але запуск на конвеєр якщо і відбудеться, то не раніше 2019-го.

Концепт Porsche 911 Speedster стал подарком на юбилей

М’яка дах кріпиться вручну на восьми елементах. За головами сідоків замість другого ряду сидінь встановлений аеродинамічний «подвійний міхур». Між «горбами» на чорній планці світиться напис Porsche, а на прозорому дефлектрое під нею зображена символіка 70-річчя.

Концепт Porsche 911 Speedster стал подарком на юбилей

Пуристская філософія Спідстер не терпить надмірностей, збільшують масу, тому медіацентр і кондиціонер усунені. (Як бачимо, їх нескладно повернути.) Сідоків утримують ковші з каркасом з вуглеволокна. Салон оброблений англійської анілінової шкірою.

«Ми будуємо спорткари 70 років і можемо сказати, що іноді історія повторюється». Компанія підкреслює спадкоємність нового Спідстер і родстера Porsche 356, схваленого до експлуатації восьмого червня 1948 року.

За основу концепту німці взяли шасі від Porsche 911 GT3. Очевидно, він поділився опозитного «шісткою» 4.0 (500 л. с., 460 Н•м) в парі з шестиступінчастою «механікою». Ясно, що Speedster побудований не для того, щоб порошитися в музеї Цуффенхаузена. Лімітована партія напевно буде випущена. Дивно, що компанія вирішила тягнути до 2019-го, оскільки в цей час дебютує сімейство з індексом 992.