Концепт Hyundai Grandmaster висловився про новий флагмані

Концепт Hyundai Grandmaster высказался о новом флагмане

Шоу-кар, представлений сьогодні на міжнародному автосалоні в Пусані, і корейці про нього нічого толком не повідомили, захопившись балаканиною про Sensuous Sportiness («почуттєвої спортивності»). Але у Грандмастера є близький родич Kia Telluride довжиною п’ять метрів (колісна база 3018 мм).

Виходець з Bentley Саньюп за два роки роботи дизайнером в Hyundai прийшов до висновку — треба відмовитися від «нудної теми матрьошки», однакових форм різного розміру. Мовляв, у бренда в глобальному портфоліо настільки багато моделей, що єдиного стилю для всіх бути не може. Новий напрямок Чи порівняв з шахами: «Король, королева, офіцер, кінь — всі вони різні, але разом стають командою. Це наша стратегія, яку я називаю Hyundai Look». І ось на арену вийшов «гросмейстер» (по-англійськи Grandmaster) з незрозумілою приставкою HDC-2, тоді як індекс HDC-1 корейці заднім числом приписали концепту Le Fil Rouge. Очевидно, Grandmaster віщує флагманський кросовер Palisade.

Концепт Hyundai Grandmaster высказался о новом флагмане

Концепти Hyundai HDC-2 Grandmaster і Le Fil Rouge ріднять ретельно замаскований головний світло і логотип. Вертикальні задні ліхтарі нагадують Kia Telluride. Восьмимісний салон до показу не готовий. Вихлопу не видно: електромобіль або просто грубий макет?

Про «чотиридверне купе» Le Fil Rouge Саньюп сказав виданню Autocar: «Якщо це королева, то наступний концепт буде офіцером». Можливо, він мав на увазі інший шоу-кар, порушилася черговість. Проте аналогія з шахами все одно не проходить. Сходинкою вище Hyundai Grand Santa Fe повинен знаходитися умовний король. Гросмейстер ж, будучи над сутичкою, фігурою на дошці не є. До того ж дизайнер не згадав однакові пішаки, що відрізняються від ворожих тільки кольором. Hyundai, look! Стилістичний різнобій ми спостерігаємо в лінійках китайських фірм, не здатних оголосити іномарок шах і мат.