Компанії General Motors і Honda будуть робити батареї разом

Компании General Motors и Honda будут делать батареи вместе

За планом компанії Honda до 2030 року дві третини продажів японської компанії повинні забезпечувати електрифіковані моделі. Ставку азіати зроблять на гібриди, але й кілька нових електрокарів також планується. Наприклад, на базі концептів Urban EV і Everus EV.

Концерн General Motors і фірма Honda співпрацюють не перший рік. Приміром, американці та японці — лідери по розробкам в області автомобільних паливних елементів. Саме на цьому грунті в 2013 році обидва автовиробника підписали довгострокову угоду щодо спільної роботи над паливними елементами наступного покоління і технології зберігання водню. Масове виробництво почнеться в 2020 році на спільному підприємстві Fuel Cell Manufacturing System. Не забувають GM і Honda про електрокарах, адже світовий попит на них зростає з кожним роком.

Компании General Motors и Honda будут делать батареи вместе

У автогіганта General Motors воістину наполеонівські плани. До 2023 року американці хочуть поставити на конвеєр не менше 20 нових електрокарів. Найближчими з них стануть серійна модель на базі концепту Buick Enspire і електрична версія хетча Buick Velite 6.

На цей раз два автогіганта будуть разом працювати над тяговими батареями, якими обладнають електричні моделі. Мова про акумулятор нового покоління з підвищеною ємністю, меншим розміром і більш швидкої здатність заряджатися. Нові компоненти здебільшого отримають автомобілі для північноамериканського ринку. До речі, в Штатах вибір електрокарів у General Motors і Хонди поки убогий. Клієнтам пропонуються Chevrolet Bolt EV (від $37 495), а також Honda Clarity Electric і Honda Fit EV, які, щоправда, доступні тільки в лізинг.