Компанія Ford відмовилася від участі в Женевському автошоу

Компания Ford отказалась от участия в Женевском автошоу

У цьому році на оглядинах у Швейцарії у Форда світових прем’єр не було, все дебюти виявилися європейськими. На стенді блищав Ford Mustang Bullitt, раніше показаний в Детройті. Неподалік стояли оновлені Ford Edge, Ka+ Active і Tourneo.

Більше десяти років поспіль Ford влаштовував покази в Женеві, а до 2019 року «блакитний овал» не приїде на швейцарську виставку. Як повідомляє Automotive News, березневе захід, під яку виробники зазвичай спеціально підлаштовують свої прем’єри, на цей раз не збігається з фордовским графіком. «Участь коштує значних грошей. Якщо ти не збираєшся конвертувати інвестиції до уваги ЗМІ або людей на стенді, навіщо витрачатися?» — цитує видання представника компанії.

Компания Ford отказалась от участия в Женевском автошоу

Пропустивши Женеви, Ford організовує навесні в Європі власний захід Go Further. Воно проводилося не раз, наприклад, восени 2016-го так розкрився в Кельні новий хетчбек Ford Fiesta. Наступний показ буде присвячений електрифікації машин і пройде в Норвегії або Нідерландах.

Поряд з Фордом пропустити Женеви вже вирішила марка Volvo. Досі це шоу компанії високо цінували за відвідуваність і «нейтральне» місце розташування, оскільки в Швейцарії не домінують місцеві виробники, як це відбувається, наприклад, у Франкфурті. «Овал» заодно проігнорує жовтневий автосалон в Парижі (втім, його там не було і в попередні роки), де будуть відсутні Volkswagen, Nissan і група FCA. Непроста ситуація складається і навколо січневого Детройта, куди не поїде вся Німецька трійка.