Кабріолет Skoda Sunroq розкрив учнівський потенціал

Кабриолет Skoda Sunroq раскрыл ученический потенциал

Довжина, ширина і колісна база Карока не змінилися. Стажери позбулися даху і стійок, але зберегли всі двері. Що ховається за п’ятої, поки секрет. (В минулий раз про кормі був окремий розповідь.) В темряві логотип Шкоди проектується на землю під обома бамперами.

Команда студентів з училища Skoda в Млада-Болеславі завершила перетворення в кабріолет компактного кросовера Skoda Karoq. Хлопці віком 17 та 18 років взяли на себе роль інженерів, дизайнерів, механіків і маркетологів. Само собою, на кожному кроці їм допомагали професіонали. «Наша головна мета полягала в тому, щоб побудувати спортивний автомобіль, який буде зачаровувати молоде покоління з першого погляду. І ми думаємо, що виконали завдання дуже добре», — кажуть автори проекту.

Кабриолет Skoda Sunroq раскрыл ученический потенциал

Машинка оснащена бензинової «турбочетверкой» 1.5 TSI, що дозволяє розміняти сотню за 8,4 с і дістатися до 204 км/ч. Над проектом працювали 23 стажиста (відео). На фото показано 16 хлопців та один з наставників, які вважають, що підопічні затьмарили попередній концепт Element.

Назва для кабрика було обрано з декількох сотень пропозицій, залишених передплатниками Шкоди на Фейсбуці. Варіант Sunroq переміг тому, що залитий сонячним світлом кабріолет вважається ідеальним компаньйоном на літньому відпочинку. Користувач, який придумав краще ім’я, запрошений на офіційну презентацію Санрока, де він зустрінеться зі студентами, їхніми вчителями і зможе покататися на концепті. Серійного майбутнього у прототипу немає, а ось Volkswagen T-Roc Cabrio стане на конвеєр в 2020 році.