Хетчбек Toyota Corolla Sport відзначився повним приводом

Хэтчбек Toyota Corolla Sport отличился полным приводом

Ціни на модель Corolla Sport складають від 2 138 400 ієн (1,23 млн рублів) до 2 689 200 ієн (1,54 млн рублів), в залежності від двигуна, трансмісії і рівня комплектації.

Нове покоління хетчбека Toyota Auris, створене на архітектурі TNGA, при адаптації до США отримало ім’я Corolla Hatchback, а ось на японському ринку машина названа Corolla Sport. Всі три версії для різних регіонів (Аурисом машина представляється для Європи) мають особливості у виборі моторів. І тільки японський варіант може похвастати перед своїми побратимами модифікацією з повним приводом (такий пропонувався в Країні висхідного сонця і у попередника).

Хэтчбек Toyota Corolla Sport отличился полным приводом

Крім «спортивного» салону з великими червоними вставками, запропонований і більш спокійний чорний варіант з тонкою прострочуванням білого або червоного відтінків (дивіться наш розділ «Крупний план»), або бежево-коричнева оббивка крісел.

Королле Sport інженери відрядили гібридну систему THS II на основі «атмосферника» 1.8 2ZR-FXE. Віддача ДВС дорівнює 98 л. с. і 142 Н•м, комбінована — 122 л. с. (електромотор тут розвиває 72 л. с. і 163 Н•м, але його зусилля не можна прямо складати з ДВЗ). Тяга йде на передню вісь. Є також наддувний «четвірка» 1.2 8NR-FTS (116 к. с., 185 Н•м). Остання поєднана з варіатором Super CVT-i, який вміє імітувати десять передач. Ось п’ятидверка з мотором 1.2 якраз і може комплектуватися на вибір переднім або повним приводом.

Хэтчбек Toyota Corolla Sport отличился полным приводом

Довжина, ширина, висота і база хетчбека — 4375, 1790, 1460 і 2640 мм Витрата палива по циклу JC08 коливається від 2,92 (гібрид G/GX) до 5,81 л/100 км (1.2 4WD).

Нову Короллу виробник називає «першим поколінням підключених машин для нової мобільності». Стандартним тут є модуль зв’язку DCM, що дозволяє організувати цілий перелік дистанційних сервісів. Серед іншого, це рекомендації від колл-центру при включення «аварійки» (його співробітники автоматично отримують дані про стан машини), діагностика двигуна і батареї зі смартфона, наприклад, рівня масла, оптимізація строку техобслуговування за поточним параметрам і автоматичний виклик аварійних та рятувальних служб при спрацьовуванні эйрбэгов.

Хэтчбек Toyota Corolla Sport отличился полным приводом

Є тут остання варіація комплексу безпеки Toyota Safety Sense.

В тому числі в цій пятидверке передбачений виклик медичного вертольота при серйозній аварії на підставі показань датчиків автомобіля. Так працюють нові системи під назвою HELPNET (торгова марка фірми Japan Mayday Service) і D-Call Net (бренд організації Emergency Medical Network of Helicopter and Hospital). Перші машини, зібрані на заводі Tsutsumi, потраплять до японських дилерів на початку липня. А в серпні до описаних вище версіями додасться виконання з шестиступінчастою «механікою» iMT.