Хетчбек Opel eCorsa буде побудований на основі французької

Хэтчбек Opel eCorsa будет построен на французской основе

Платформа CMP призначена для машин сегментів B і C, і з самого початку адаптована до гібридного і чисто електричного приводу.

В одному з останніх релізів фірма Opel підтвердила, що нове покоління Корсы, яка повинна дебютувати в 2019-му, створюється на платформі CMP (Common Modular Platform) групи PSA. Також офіційно заявлений випуск електричного варіанти хетчбека, на «візку» e-CMP. А ще стало відомо ім’я батарейної модифікації: eCorsa. Після таких моделей, як e-Golf, e-Crafter, eSprinter і eVito, не надто оригінально, але відразу зрозуміло.

Хэтчбек Opel eCorsa будет построен на французской основе

Корсі належить стати першим серійним Опелем з новим дизайнерським мовою, про який розповість таємничий концепт. Праворуч: прогноз вигляду Корсы від видання Auto Express.

Свою начинку Corsa розділить з наступним хэтчем Peugeot 208, у якого будуть і звичайні, і чисто електричний варіанти. Ту ж основу отримають паркетник DS 3 Crossback і якась новинка від Сітроена (обидві машини будуть представлені і в електричних варіантах теж). Попередні дані по тягової батареї для всіх машин на e-CMP: ємність 50 кВт•год і 450 км ходу на одній зарядці.

Хэтчбек Opel eCorsa будет построен на французской основе

У 1971 році у вигляді досвіду опелівці побудували чисто електричний варіант спорткара GT, який розвинув на тестах 188 км/год, але, говорять, акумулятор тут був порівняно невеликий і швидко сідав.

Як ми вже розповідали, до 2024 року всі Опелі повинні перебратися на платформи PSA, на CMP і EMP2 (остання адресована сегментами C і D). Виняток становитиме легка комерційна техніка. Про неї — нижче. До того ж терміну автомобілі німецької марки повністю перейдуть на двигуни і трансмісії від групи PSA, як бензинові, так і дизельні агрегати.

Хэтчбек Opel eCorsa будет построен на французской основе

На фото: остання зброя групи PSA в боротьбі за майбутнє дизелів, агрегат 1.5 BlueHDi c окислювальним каталізатором, абсорбером NOx і селективним нейтралізатором SCR.

Однак досвід опелевских мотористів не пропаде дарма. Пару днів тому концерн заявив: інженерному центру в Рюссельсхаймі доручено розробити наступне покоління бензинових двигунів для всієї групи PSA, всіх її брендів, причому для ринків Європи, Північної Америки та Китаю. Ці мотори будуть оптимізовані для використання у складі гібридних систем. Ринковий дебют даної сім’ї ДВС відбудеться у 2022 році. Вона буде застосовуватися на машинах групи разом з вже відомої лінійкою агрегатів PureTech, нещодавно заробила приз у конкурсі «Engine of the Year» четвертий рік поспіль.

Хэтчбек Opel eCorsa будет построен на французской основе

Рюссельсхайм також буде відповідати в межах усієї групи за розвиток таких напрямків, як альтернативне паливо і водневі машини на паливних елементах, — заявив нещодавно генеральний директор і президент Опеля Міхаель Лошеллер.

Крім того, опельовський дослідний та інженерний центр призначений провідним у розробці наступного покоління легкої комерційної техніки для всієї групи PSA. Зараз значна частина таких моделей використовують платформи CMP або EMP2, але в подальшому має бути створена своя платформа, оптимізована саме під цей комерційний сектор. В релізах її умовно поки іменують просто LCV (Light Commercial Vehicles).