Хетчбек Audi A1 буде розкритий в Іспанії в лічені тижні

Хэтчбек Audi A1 будет раскрыт в Испании в считанные недели

Крім іншого, німці показали диски, покладені моделі A1 в обважуванні S-Line.

Компанія Audi почала за інтенсивне оновлення модельного ряду, а серед найближчих дебютантів — п’ятидверка A1 Sportback другого покоління. Ми вже бачили цю машину замаскованої, на шпигунських кадрах. А тепер сама фірма трохи прочинила зовнішність і інтер’єр субкомпактного хетчбека. Старт тизерної кампанії вказує на близькість прем’єри, хоча точна дата не названа.

Хэтчбек Audi A1 будет раскрыт в Испании в считанные недели

Багато будуть раді побачити реальні ручки клімат-контролю замість третього екрану. Слово «Барселона» — натяк на місце прем’єри. У 2017 році, 11 липня, на першому заході Audi Summit саме в Барселоні був показаний седан A8.

Відомо, що випуск нового покоління хетча A1 буде переведений з Брюсселя в іспанський Марторель. Модель позбудеться трьохдверної версії. Зате п’ятидверку можна буде індивідуалізувати за рахунок контрастною даху, аплікацій, спойлерів різного кольору і безлічі спеціальних виконань (може бути, Інгольштадт знову використовує ідею з пакетом Active).

Хэтчбек Audi A1 будет раскрыт в Испании в считанные недели

За інформацією видання Auto Bild, «другий» А1 підросте в довжину на 76 мм в порівнянні з попередником (у того було 3954), додасть 40 мм простору для ніг задніх пасажирів і 50 л у багажнику було 270/920 при розкладеному/складеному другому ряді).

Перехід з платформи PQ25 на модульну MQB дозволить хетч скинути споряджену масу і освіжити технічну начинку. Очікується адаптивне шасі з перемикачем режимів Drive Select. Повний привід, який зараз можна побачити на «зарядженому» Audi S1, буде поширений і на більш слабкі версії як опція. Модель Audi A1 отримає свою варіацію інтерфейсу MMI Touch і цифрову панель приладів Virtual Cockpit.

Хэтчбек Audi A1 будет раскрыт в Испании в считанные недели

В останньому на даний момент тизері німці дозволили розглянути лише краєчок фар (швидше за все, повністю світлодіодні).

За неофіційними даними, з початку продажів пятидверке буде доступний лише один літровий турбомотор з віддачею 115 л. с. і 200 Н•м (замість 95-сильного), здатний розігнати субкомпакт з місця до сотні за 9,8 с. На початку 2019 року до нього додасться агрегат 1.5 TFSI (150 л. с., 250 Н•м) з фільтром сажі та дезактивацією частини циліндрів. Бензиновий 192-сильний мотор 1.8 буде замінений на дволітровий з двома варіантами форсировки: на 200 к. с. в простому А1 і 265 л. с. у версії S1 замість нинішньої 231 «конячки». Гібридні варіанти теж є в планах, але їх зроблять пізніше. Крім того, на стадії обговорення знаходиться 300-сильний хот-хетч RS 1.