Хетч Fiat Panda Waze оголошений самим соціальним сіті-каром

Хэтч Fiat Panda Waze объявлен самым социальным сити-каром

Чорний обважування по всьому периметру, такі ж дверні ручки, корпуси дзеркал і рейлінги, плюс темні вороновані 15-дюймові диски виділяють цю Панду в ряду родичів.

У сімействі Панд — поповнення. Малюка назвали Fiat Panda Waze. Зовні він майже дослівно повторює підведений варіант Panda Cross, але, на відміну від нього, позбавлений повного приводу. Головне ж нововведення відображено в назві: машина отримала соціальне навігаційний додаток Waze.

Хэтч Fiat Panda Waze объявлен самым социальным сити-каром

Версію Waze відрізняє титаново-сіра передня панель і нова оббивка сидінь. Тут є радіо з інтерфейсом Bluetooth, клімат-контроль, чотири подушки безпеки, електронна система стабілізації, автоматичне утримання на підйомі і датчик тиску в шинах. На передніх крилах — значок Waze.

Якщо точніше: додаток Waze ставиться на смартфон водія, а сам пристрій — тримач на передній панелі. Але не поспішайте розчаровуватись. Родзинка машини в тому, що тут реалізована інтеграція софта Waze і програми Panda Uconnect, що з’єднує смартфон (Android або iOS) з автомобілем і дозволяє з екрану мобільного керувати налаштуваннями аудіосистеми, дізнаватися прогноз погоди, або зазирати в планувальник завдань, обмінюватися фотографіями та враженнями від поїздки. По суті смартфон починає виступати як центральний екран.

Хэтч Fiat Panda Waze объявлен самым социальным сити-каром

Інтеграція двох софтів, розроблена у відділенні Mopar, передбачає перемикання в одне торкання між сторінками Waze і Panda Uconnect. Система виведе на екран підказку про зниженому тиску в шинах, а при малому запасі палива в баку сама запропонує варіанти найближчих заправок.

При роботі «юконнекта» додаток Waze видно в окремому вікні, де з’являються навігаційні підказки і прогноз часу досягнення мети. При виведенні Waze на весь екран іконка Uconnect вбудовується поверх карти, щоб до додатка можна було повернутися миттєво. Система Waze не тільки будує маршрут в обхід пробок, але і розраховує найшвидший варіант на основі даних в реальному часі, що поставляються 100 мільйонами користувачів. Вона ж дозволяє водіям ділитися відомостями про заправках з найнижчими цінами, точках розміщення камер контролю швидкості, поліцейських постах, перешкоди на дорогах. Тому навігація Waze і називається соціальною, а самі фіатовці позначили таку Панду як «самий соціальний сіті-кар».

Хэтч Fiat Panda Waze объявлен самым социальным сити-каром

Мотор у версії Waze тільки один: бензиновий 1.2 на 69 сил, поєднаний з «механікою».

Компанія заявила, що версія Panda Waze поступово буде виведена на різні європейські ринки. Лімітована стартова партія вже за замовчуванням отримає підключення до сервісів Mopar Connect, який передбачає допомогу при аварії, визначення місця знаходження вкраденої машини, дистанційний контроль за перевищенням швидкості або виходом автомобіля за задані межі.