Глава Subaru подасть у відставку через паливного скандалу

Глава Subaru подаст в отставку из-за топливного скандала

Прокол Subaru спочатку здається не таким значним. Суть в тому, що в ході фінальної перевірки деяких машин на заводах Gunma і Yajima інспектори коригували результати вимірювань.

У спотворенні даних про витрату палива і викиди шкідливих речовин раніше визнавалися компанії Mitsubishi і Suzuki, а тепер аналогічний скандал струсонув корпорацію Subaru. Перша інформація про проблему з’явилася в минулому році, в квітні нинішнього надійшли попередні дані розслідування. Тепер стало відомо: генеральний директор і президент корпорації Ясуюки Есинага у знак вибачення відмовиться від обох згаданих постів.

Глава Subaru подаст в отставку из-за топливного скандала

Президентом корпорації Subaru Есинага є з червня 2011 року, а головним виконавчим (генеральним) директором з червня 2012-го. Взагалі ж у Fuji Heavy Industries (це минуле назва нинішньої Subaru Corporation) Ясуюки прийшов в 1977 році, піднявшись з самого низу до віце-президента і директора зі стратегії в 2005-м.

За інформацією Nikkei Asian Review, новим президентом і генеральним директором повинен стати нинішній віце-президент Томоми Накамура. Есинага не покине фірму, але відмовиться від ролі представницького директора, зайнявши, умовно кажучи, формальну позицію неуповноваженого голови правління. У вищому керівництві намічені та інші перестановки, які повинні бути затверджені на зборах акціонерів 22 червня.

Глава Subaru подаст в отставку из-за топливного скандала

Вважаємо, зміна генерального директора Subaru не повинна кардинально позначитися на загальному інноваційному курсі («зелені» силові установки, автопілот і підключення до Мережі). Так як скандал пов’язаний з викидами, зазначені напрями можуть бути посилені.

Випробувачі на двох підприємствах марки підробляли числа в протоколах вимірів, якщо отримані значення викидів виходили за межі стандартів компанії або занадто сильно відхилялися від середніх результатів. Часом не відповідали нормативам і параметри випробувань (від швидкості до вологості повітря), але на паперах вони вказувалися як правильні. Внутрішнє розслідування виявило: виконавці отримували неформальні вказівки від своїх керівників коригувати цифри, які йшли в щомісячну статистику, уточнює Motor1.com. У травневому релізі сама Subaru визнала, що з 2012 по 2017 роки були сфальсифіковані дані тестів 903 випущених машин. Цифри за більш раннього періоду недоступні, і є підозра, що практика більш давня. Зараз з’ясувалося уточнене число автомобілів — 1551. Це, мабуть, і стало останньою краплею, яка вплинула на відставку Есинаги.