Гіперкар Lamborghini LB48H дебютував за зачиненими дверима

Гиперкар Lamborghini LB48H дебютировал за закрытыми дверями

За словами інсайдера, нове купе запозичило деякі зовнішні риси концепту Terzo Millennio 2017 року (на фото), але той був чистим електрокаром, а новачок — бензоелектричний.

Кілька днів тому фірма Lamborghini представила в Італії групі обраних покупців лімітований гіперкар з заводським кодом LB48H. Інформація надійшла від ресурсу TheSuperCarBlog.com з посиланням на анонімного інсайдера. Найцікавіше: цей автомобіль є гібридом. А до цих пір компанія ще не запускала гібриди в серію, нехай навіть обмежену.

Гиперкар Lamborghini LB48H дебютировал за закрытыми дверями

Шоу-кар Terzo Millennio був оснащений чотирма мотор-колесами, які харчувалися від суперконденсаторів. За неофіційними даними, у LB48H силова установка більш звичайна: агрегат V12, розміщений в базі, і електромотори, його доповнюють.

На закритий захід були запрошені 200 клієнтів компанії. Вона має намір побудувати всього 63 примірники LB48H за ціною приблизно $2,5 млн. За інсайдерськими даними, в найближчі тижні ця машина буде показана на спеціальних заходах для покупців у Токіо і Нью-Йорку. Випуск гібридного гіперкара стартує в кінці 2018-го.

Гиперкар Lamborghini LB48H дебютировал за закрытыми дверями

Першим гібридом Lamborghini був середньомоторний концепт Asterion LPI 910-4 2014 року. Тут «атмосферник» V10 5.2 і три електродвигуна (один суміщений з ДВС, два інших стоять на передній осі). Сумарна потужність системи — 910 л. с., розгін з нуля до сотні — три секунди.

Ця лімітована модель певною мірою дасть уявлення і про технічну начинку спадкоємця Авентадора, чий вихід очікується в 2020-м. Він теж буде гібридним. А що на рахунок чистого електрокара Lamborghini? Директор з досліджень і розробок Мауріціо Реджіані нещодавно говорив, що така модель з’явиться в серії чи раніше 2026 року.