Фірма Shelby оновила пакет Super Snake для Мустанга

Фирма Shelby обновила пакет Super Snake для Мустанга

У фірмовому каталозі Shelby окремо можна вибрати компоненти для вашого Мустанга. Наприклад, трекова підвіска Penske коштує $5200, а за пакет розширення кузова просять майже $6000. Ціни ж на приводні нагнітачі доходять до $9000.

Двухдверка Shelby Super Snake 50th Anniversary вийшла в січні 2017 року. За основу специ з Shelby American взяли дорестайлінговий Ford Mustang, хоча в той же час на Детройтському автосалоні показали вже оновлену модель. Майже півтора року пакет Super Snake встановлювали на неактуальну Mustang GT. І тільки тепер тюнери підготували знаменитий кіт для восьмициліндрового Мустанга 2018 модельного року (466 к. с.). За замовчуванням клієнт отримає машину з аеродинамічним обважуванням, що включає інші передній і задній бампери, додатковий спліттер, накладки на пороги і спойлер на кришці багажника. А за доплату доступні розширені колісні арки ― на 63 мм спереду і на 101 мм ззаду.

Крім оригінальних бамперів і порогів Shelby Super Snake виділяється горбатим капотом з двома отворами і зміненою решіткою радіатора. Спочатку на автомобіль встановлені колеса з шинами Michelin Pilot Sport 4S розмірністю 275/35 R20 спереду і 305/30 R20 ззаду.

Модернізований Shelby Super Snake не тільки виглядає монстром. Тепер п’ятилітровий компресорний V8 в залежності від тиску наддуву видає 720 або 811 л. с. замість 679 або 760. Разом з приводним нагнітачем в Shelby встановлюють поліпшену систему охолодження двигуна, посилені півосі і карданний вал, а також додатковий радіатор охолодження, якщо машину замовили з «автоматом». Правда, збільшення потужності ніяк не вплинуло на час прискорення до 97 км/год ― ті ж 3,5 с у випадку з топ-версією. Це все одно дуже швидко, тому гальма Brembo з шестипоршневими супортами спереду і чотирьохпоршневими ззаду зайвими не будуть.

Фирма Shelby обновила пакет Super Snake для Мустанга

Widebody pack включає в себе розширені крила (передні ― з прорізами), більш широкі сплітери, кастомні важелі підвіски і маточини. Ковані колеса будуть взуті в покришки розмірністю 305/30 R20 на передній осі і 345/30 R20 на задній.

У вартість стандартного пакету входять також перенастроенные амортизатори і пружини, менш податливі сайлент-блоки і стабілізатори поперечної стійкості. «У базі» також алюмінієві 20-дюймові колеса зі спортивними шинами і гучна випускна система Ford Performance. Для фанатів трек-днів опціонально доступна регульована підвіска Penske з незалежної калібруванням амортизаторів на стиск і відбій. За замовленням встановлять і спортивні крісла з багатоточковими ременями безпеки, і каркас безпеки замість заднього дивана. Новий Shelby Super Snake вже продається. Стартова ціна ― $113 445 (включаючи донора).