Фірма Ford перетворить історична будівля в інноваційний хаб

Фирма Ford превратит историческое здание в инновационный хаб

Мічиганський центральний вокзал був побудований в 1914 році і закритий у 1988-м. Його запустіння — лише частина спустошення Детройта, яка за останні десятиліття перетворило Місто моторів в місто-привид і місто-банкрут.

Компанія Ford продовжила придбання історичних будівель в центрі Детройта, в районі Корктаун. Після реконструкції вони послужать новим цілям. В кінці травня «Блакитний овал» викупив 110-літній будова, де розміститься група Team Edison, зайнята проблемами електрифікації моделей. А тепер розробники заявили: в їх руки перейшло і знамените будівля Центрального вокзалу (Michigan Central Station). Тут після ремонту влаштується фордовський інноваційний центр.

Фирма Ford превратит историческое здание в инновационный хаб

«Ми сподіваємося на краще, а вона повстане з попелу». Цей девіз Детройта придумав після великої пожежі 1805 року отець Габріель Річард, засновник Мічиганського університету. До нинішньої ситуації теж добре підходить.

Фирма Ford превратит историческое здание в инновационный хаб

Крім інноваційного центру, переобладнане будівля вміщатиме певну кількість квартир, а ще тут з’являться офіси партнерських компаній і магазини.

Разом з раніше викупленими неподалік покинутим книжковим депозитарієм детройтських державних шкіл і будівлею старої латунної фабрики колишній вокзал стане частиною дослідницького кампусу загальною площею понад 111 000 м2. До 2022 року тут повинні працювати 2500 співробітників Форда і ще 2500 чоловік з фірм-партнерів, які будуть зайняті опрацюванням мобільності майбутнього.