Дизайнери додали седана і універсала Audi A4 спортивності

Дизайнеры добавили седану и универсалу Audi A4 спортивности

За 2017 рік в Європі реалізували 146 006 автомобілів Audi A4 (включаючи версії S4 і RS4). Для порівняння, чемпіон сегмента з продажу Mercedes C-класу розійшовся тиражем 176 915 машин, а бронзовий призер BMW третьої серії ― 129 053 штуки.

Серед нинішніх німецьких преміум-моделей класу D+ Audi A4 вийшла на ринок пізніше інших. Перестарілу «трійку» BMW F30 представили ще в жовтні 2011 року, а Mercedes C-класу W205 ― в січні 2014-го. І тільки через півтора року нам показали Audi A4 п’ятого покоління. І хоча автомобіль продається менше трьох років, німці вже затіяли оновлення. Але повноцінним його не назвеш. В офіційних документах нічого не говориться про нових гібридних модифікаціях, які ми чекали, про зміни в лінійці двигунів або про перегляд списку оснащення. Складається відчуття, що цього разу працювали тільки дизайнери. Зате посил їх цілком конкретний ― зробити образ моделі спортивнее.

Дизайнеры добавили седану и универсалу Audi A4 спортивности

Як і раніше, клієнтам пропонуються комфортні і спортивні сидіння, тканинна, комбінована і шкіряна оббивка, декоративна обробка вставками з рояльного лаку, натурального полірованого або матового дерева, алюмінію і вуглеволокна (з пакетом S line competition).

Фотографій стандартних версій поки немає, але в Audi запевняють, що навіть вони виглядають тепер агресивніше за рахунок інших бамперів. Для тих, кому потрібно більше спортивної атрибутики, пропонується пакет S line. Машину прикрасять оригінальними бамперами (передній ― з U-образними вставками), гратами радіатора з горизонтальними планками іншої форми, заднім ребристим дифузором, прямокутними випускними патрубками замість круглих і 19-дюймовими колесами. Більш того, можна замовити опцію S line competition, яка передбачає наявність спойлера, унікальних коліс і логотипів Audi в нижній частині задніх дверей. Також з цим пакетом за замовчуванням йдуть світлодіодні фари і більш щільне шасі.

Дизайнеры добавили седану и универсалу Audi A4 спортивности

На універсалах Audi A4 Avant з пакетом S line competition над п’ятими дверима встановлюється такий же спойлер, як на моделі RS4 Avant. Також на машини з приставкою competition можна замовити новий колір кузова Turbo Blue.

Судячи з усього, перед нами лише легке оновлення в рамках нового модельного ряду. Впевнені, що через рік-півтора німці модернізують і технічну частину. А поки чекаємо продажу підретушувати «а-четвертої», які в Європі почнуться в третьому кварталі 2018 року. Покупцям запропонують модифікації з бензиновими (150-252 л. с.) і дизельними (122-272 л. с.) моторами, трьома типами коробок передач, переднім або повним приводом (підключається або постійним). Ціни на машини 2019 модельного року не оголошені, але вони навряд чи сильно підскочать. Зараз у Німеччині за седан Audi A4 просять від 35 400 до 51 850 євро, а за універсал ― від 37 250 до 53 700.

Було — стало

Дизайнеры добавили седану и универсалу Audi A4 спортивности