Demon залишив частинку себе купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

Demon оставил частичку себя купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

Всі Челенджери сімейства SRT тепер хизуються алюмінієвим капотом з двома широкими повітрозабірниками. А модифікації Challenger R/T Scat Pack відрядили капот з одним повітрозабірником і двома прорізами, через які відводять тепло від двигуна.

Закінчилася історія двох моделей. Минулого тижня на аукціоні Barrett Jackson Northeast пішов з молотка комплект з двох останніх випущених автомобілів Dodge Viper і Dodge Challenger SRT Demon. Останній продавався всього рік, а тираж був обмежений 3300 екземплярами. Не встигли обзавестися Демоном? Тоді доля дарує вам ще один шанс. Відділення Dodge затіяло чергове оновлення купе Challenger, якому вже десять років. Програма доопрацювання велика, зачіпає всі модифікації. Але осібно стоїть двухдверка Challenger SRT Hellcat Redeye. Тепер саме вона носить звання флагмана, яке відійшло до неї від Демона. І це далеко не все, чим поділився пішов на спокій дрэгстер.

Demon оставил частичку себя купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

На шосе двигун V8 6.2 купе Challenger SRT Hellcat Redeye споживає 10,7 л бензину на 100 км. Але якщо ганяти в режимі «газ в підлогу», витрата збільшиться до 5,4 літра палива в хвилину! Виходить, повний бак бензину закінчиться через 11 хвилин такої шаленої їзди.

Demon оставил частичку себя купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

Hellcat Redeye оснащується виключно восьмиступінчастим «автоматом» TorqueFlite 8HP90 з посиленим гідротрансформатором, який ще й блокується раніше. Також пропонується два види головної передачі з передаточним числом 2.62:1 або опціональним 3.09:1.

Хеллкэту у версії Redeye пересадили демонічне серце. Це V8 Hemi 6.2 з більш продуктивним приводним нагнітачем, збільшеним тиском наддуву і двома паливними насосами замість одного. Новий двигун відрізняється від колишнього поліпшеними системами уприскування і мастила, а також посиленими поршнями і шатунами. Доопрацьований впускний тракт: завдяки новим капотом з двома прорізами, а також отворів на місці фари з водійської сторони і в районі колісної арки система може пропустити на 18% більше повітряного потоку. В результаті віддача компресорної «вісімки» досягла 808 л. с. і 959 Н•м. Для порівняння, у дореформеного Хеллкэта ― 717 л. с. і 881 Н•м, а у Демона ― 852 і 1044.

Demon оставил частичку себя купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

Версія Redeye комплектується диференціалом і гальмами Brembo з шестипоршневими супортами спереду і чотирьохпоршневими ззаду. Widebody-пакет розширює кузов майже на 89 мм, і разом з ним покладені колеса з шинами розмірністю 305/35 R20.

Прискорення до 97 км/год у купе Hellcat Redeye з восьмиступінчастим «автоматом» займає 3,4 с, максимальна швидкість становить 327 км/ч. Звичайно, SRT Demon швидше ― 2,3 с. Але ж потужніший, тяговитее і легше, і йому покладені спеціальні шини для заїздів на 402 м і електроннокеровані амортизатори Bilstein з оригінальним софтом. Все це так і залишилося оснащенням Демона. Проте модифікація Redeye запозичила посилені карданний вал і півосі з високоміцної сталі, а також технології Power Chiller (охолодження наддувочного повітря в нагнітачі з допомогою хладагента кондиціонера) і After-Run Chiller (вентилятор і насос охолоджуючої рідини працюють навіть при заглушеному моторі).

Demon оставил частичку себя купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

Без розширювачів кузова SRT Hellcat проходить 402 м за 11,2 с (максимальна швидкість ― 318 км/год), а з ними ― за 10,9 с (312 км/год). За доплату клієнт може отримати двомісне купе без задніх сидінь і ременів безпеки. У США дореформений Hellcat коштує від $65 495.

Рестайлінг торкнувся і стандартного Хеллкэта. Він отримав такий же капот з двома повітрозабірниками, а потужність його двигуна V8 Hemi 6.2 збільшена до 727 сил. З такою надбавкою чверть милі SRT Hellcat проходить за 10,9 с, що всього на одну десяту повільніше купе Hellcat Redeye. Всім «пекельним кішкам» за замовчуванням покладені трехрежимные амортизатори з електронним управлінням, лонч-контроль, функція Line Lock, вимикаюча задні гальма для бернаута, технологія Torque Reserve (оптимізує подачу палива і запалювання, перекриває байпасний клапан, підвищуючи тиск компресора на старті). У продаж модернізований SRT Hellcat надійде в четвертому кварталі 2018 року.

Demon оставил частичку себя купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

Після рестайлінгу Challenger R/T Scat Pack за замовчуванням оснащується лонч-контролем, системою Line Lock, перемикачем мехатронних налаштувань SRT Drive Modes і меню в борткомпьютере SRT Performance Pages, де можна побачити інформацію про перевантаженнях і температурному режимі агрегатів.

Demon оставил частичку себя купе Dodge Challenger Hellcat Redeye

На Challenger R/T Scat Pack доступні трек-опції ― менш податливі амортизатори Bilstein, пружини, стабілізатори і втулки. Тут же буде блокування диференціала і ковані колеса з покришками розмірністю 275/40 R20.

Тоді ж почнуть приймати замовлення на оновлені Челенджери з атмосферними V6 3.6 (309 к. с.), V8 5.7 (380 к. с.) і V8 6.4 (492 л. с.). Так, машини у виконанні R/T Scat Pack отримали нові алюмінієві капоти і опціональний пакет Widebody, з яким також йдуть більш жорсткі пружини, амортизатори і стабілізатори поперечної стійкості і задній спойлер від Хеллкэта. А менш дорогим задньопривідним модифікаціям R/T і GT додали пакет Super Track Pak. У комплекті з ним ― перенастроенная підвіска і рульове управління, перероблені капот і передній спліттер, 20-дюймові легкосплавні колеса. Додатково можна встановити ще й кіт Performance Handling Group з більш просунутою ходовою частиною.