Бренд Jeep істотно збільшить асортимент і обсяг випуску

Бренд Jeep существенно увеличит ассортимент и объём выпуска

На додаток до спринтерам Trackhawk і орієнтованим на важку офроуд Джипів Trailhawk, на початку 2020-го з’являться варіанти Deserthawk для «швидкого руху по пісках» (однойменна дизайнерська варіація не в рахунок).

Сьогодні в Балокко проходить конференція для інвесторів FCA, на якій глава концерну Серджіо Маркіонне являє п’ятирічний план розвитку групи. Захід розрахований до вечора і крім загальних положень передбачає розбір еволюції ключових марок. А ними виявилися Jeep, Ram, Maserati і Alfa Romeo. Що буде з брендами Chrysler, FIAT, Dodge і Lancia, на момент написання новини залишається нез’ясованим. Поговоримо про Джипі.

Бренд Jeep существенно увеличит ассортимент и объём выпуска

Фрагмент презентації подає ситуацію на 2018 рік (зліва) і на 2022-й (праворуч). Перша колонка — ринкові сегменти. Значки праворуч показують присутність у відповідному класі заряджаються від мережі гібридів (блакитна вилка), електрокарів (синя), автономності (велика машинка) і підключення до Мережі (машинка поменше).

У наступні п’ять років бренд вийде у три нових для себе сегмента. З’являться субкомпактний паркетник (модель на щабель нижче Ренегейда) та середньорозмірний пікап (спливало його неофіційне ім’я Scrambler). Позначений повнорозмірний трирядне всешляховик. Явно мається на увазі повернення шильдиків Wagoneer і Grand Wagoneer, зазначене в таблиці. Трирядні моделі будуть додані і в двох сегментах нижче (D, E).

Бренд Jeep существенно увеличит ассортимент и объём выпуска

Природно, нас чекають рестайлінги і висновки нових поколінь (Compass, Renegade). Кожен рік буде з’являтися мінімум два нових продукту, але в цілому не менше десяти. Спеціально для Китаю припасут дві оригінальні моделі, починаючи з Джипа Grand Commander (фото тут і нижче).

До 2021 року в тому чи іншому вигляді електрифікація торкнеться всі моделі марки. У 2022-му в програмі буде десять гібридів типу Plug-in і чотири електромобіля, в тому числі і батарейний Wrangler. Загальний для концерну відмова від дизелів до 2022 року, природно, торкнеться і компанії Jeep. Заявлено про відхід моторів на солярці щонайменше з Європи, Африки і з Близького Сходу. Натомість з’являться гібриди і електрокари. Автономність третього рівня буде впроваджена на Джипах в кінці 2021–початку 2022 року. На конференції згадані також рівні автономності «2+» (c 2019-го) і «4-й, 5-й» (після 2023-го).

Бренд Jeep существенно увеличит ассортимент и объём выпуска

Продажі цього року прогнозовані на рівні 1,9 мільйона автомобілів. Це майже вдвічі вище, ніж в 2014 році, тоді був один мільйон.

Марка Jeep — одна з найприбутковіших для всієї групи. Не дивно, що і надалі FCA буде триматися за неї. Світова частка Джипа на ринку кросоверів і позашляховиків (автори використовують термін utility-vehicle, UV) має відчутно зрости. У 2009 році знак Jeep ніс кожен двадцять третій проданий UV у світі, в 2018-му очікується кожен сімнадцятий, а план на 2022 рік — кожен дванадцятий.

Бренд Jeep существенно увеличит ассортимент и объём выпуска

На додаток до консьєрж-сервісів та оновлення софта по повітрю компанія організовує так зване розумне страхування (плати за те, як їздиш), управління парками та платежі з машини – від платних парковок і ділянок доріг до кіносеансів. Такі пілотні проекти стартують в 2019-м.

На віддалене майбутнє поставлена ще більш амбітна мета: кожен п’ятий UV у світі — Jeep. Пропонується досягти ідеалу як за рахунок нарощування потужностей існуючих підприємств, так і за допомогою будівництва нових або перепрофілювання наявних майданчиків FCA. Буде організована локалізація Джипів в ряді країн. Через п’ять років у фірми Jeep замість чотирьох заводів в єдиній країні буде десять у шести.