Бренд Datsun підготував новий автомобіль для Росії

Бренд Datsun подготовил новый автомобиль для России

Перший тизер супроводжений підписом: «Більше, ніж просто хетчбек. Яскравіше, ніж автомобіль для міста». Сказано, що машина для активного відпочинку створена на основі уподобань автолюбителів і шанувальників бренду.

Компанія Datsun анонсувала прем’єру на Московському автосалоні, який відкриється для публіки 29 серпня. На знімку ми бачимо передок пятидверки Datsun mi-DO, але чуємо, що це щось більше. Давно обіцяним кросовером тут не пахне. Трішки видозмінений бампер з накладкою під номерним знаком наводить на думку про піднятою версії хетча з обвісом з нефарбованого пластика.

Бренд Datsun подготовил новый автомобиль для России

Кліренс у mi-DO — 174 мм. Є куди рости. Наприклад, до 182 мм, щоб було як у спорідненій Калини Cross. Рейлінги на даху Датсуну теж не завадять. Вони, схоже, і приховані жалюзі на тизері.

Автошоу в Москві стараннями альянсу Карлоса Гона обіцяє стати вседорожным. На сцену вийдуть Lada Vesta Cross, Renault Logan Stepway і, як тепер здається, Datsun mi-DO Cross. Ніж «непростий» хетчбек виявиться яскравіше міських машин, залишається тільки гадати. За перипетіями нової версії Датсуна його творці пропонують стежити за хештегу #DatsunМоейМечты. Зауважимо, що в Індонезії бренд живе веселіше: кросовер Datsun Cross там справжній і семимісний, а інші моделі оновилися.